Mészáros Kati: Remek napok,jó pihenés a Termál Hotelban! - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Remek napok,jó pihenés a Termál Hotelban!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Nagyon jól éreztük magunkat!Hétköznap voltunk nem voltak sokan a fürdőben,klassz,hogy az úszó medence nem jéghideg.Tetszett,ahogy a pincérek körbe járnak,és kínálják az italokat.
Az étterem kitalálhatnak valami egyéni ételt.Jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.Üdvözlet.

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Mészáros Kati felhasználót?    Igen

2019. augusztus 30. - Thermal Hotel Visegrád válasza Mészáros Kati értékelésére:
Kedves Mészáros Jánosné! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy megossza velünk észrevételeit, és örülünk annak, hogy a kifogástalan minőségre irányuló törekvéseinket elismeri. Bízunk benne, hogy hamarosan újra szállodánk vendégeként üdvözölhetjük Önöket. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. augusztus 5.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat 2 kisgyerekkel. A wellness szuper, a gyerekek élvezték a nekik szervezett programokat. Ami nem tetszett az az éttermi személyzet hozzáállása. Csak külön kérésre kaptunk tiszta terítőt az asztalra és vacsoránál 1 este kivételével nem kérdezte meg senki, h...

2019. augusztus 2.
A szálloda minden szempontból kielégítő, tökéletes wellness élmény. Mi nyári időszakban voltunk, hétköznap. Több nagyon jó medence van, nincs zavaró zsúfoltság se a medencében, sem a napozó részén. Családosok és gyerek nélküli párok is kikapcsolódhatnak. Az étterem és az ételek tökéletesek. A...

2019. július 19.
Csodálatos 5 napot töltöttünk itt a párommal március elején. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves, udvarias személyzet,finom ételek,gyönyörű környezet. Végre egy szálloda, ahol a wellness részleg a szálloda méretéhez van igazítva. Külön örömünkre szolgált, hogy az élménymedencében...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-29
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-20
 - Visegrádi vasárnap (1 éjszaka)
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-20