Klar: Kellemes pihenés Visegrádon kisebb bosszúságokkal - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Kellemes pihenés Visegrádon kisebb bosszúságokkal

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A szálloda gyönyörű helyen van, amin keveset ront az egész közel levő főútvonal zaja.
A szoba felszereltsége megfelel a vártnak. A wellness részleg szuper: sok és változatos medence kinn és benn, rengeteg napozóágy napernyővel - bár utazásunk alatt ezt nem tudtuk kihasználni a hűvös idő miatt. Az étterem választéka bőséges és finom.
Ami nem tetszett: A svédasztalos vacsorához semmilyen innivaló nem jár, azt külön kell a pincérnél rendelni. A pincér viszont legtöbbször későn érkezik a rendelést felvenni - így nincs italunk a vacsora nagy része alatt. Miért nem lehet az esti étkezésnél is automatából italt tölteni, mint a reggelinél? A pincér meg foglalkozhatna a különlegesebb kérések teljesítésével (pl. alkoholos italok, extra üdítők)? Így nem kellene egy szénsavmentes ásványvízre ennyit várni...
Nem tetszett még, hogy a beltéri medencék körül állandóan állt a víz - a 4 nap alatt egyszer sem láttam, hogy ennek az elhúzásával foglalkoztak volna. Igaz, kinn volt a csúszásveszély tábla...

Személyzet: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni Klar felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. szeptember 26.
Másodszor jártunk itt a párommal. Ugyan az a kiszolgás és kényelem várt minket mint 4 évvel ezelőtt. A wellness részleg szuper. Az étterem hangulatos a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :)

2019. szeptember 21.
Nagyon szép maga a hotel, a szolgáltatások praktikusak, nekem leginkább a wellness részleg tetszett, mivel nagyon szeretek fürödni, Az étkezés osztályon felüli volt, a szobában is nagyon jól lehetett pihenni, bár az ebéd lehetőséget egy kicsit "borsosnak" találtam, ezért a városban ebédeltünk.

2019. szeptember 12.
A szálloda környezete, rendezettsége, parkja FANTASZTIKUS!!! Szívesen megyünk legközelebb is (hosszabb időre)és mindenkinek ajánlani fogjuk! A szakácsnak üzenem, hogy a bacon szalonnát "ROPOGÓSRA" süsse, mert az POCSÉK volt! Kedvesen megemlítettem a büfét feltöltő hölgynek és tanácsoltam, hogy...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-29
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-20
 - Visegrádi vasárnap (1 éjszaka)
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-20