Melicher József: Emberségből példa, ételválasztékból és minőségből ... - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Emberségből példa, ételválasztékból és minőségből minta

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30.
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el,pazar kilátással a Dunakanyarra.Az ételek választékosak ízletesek bőségesek osztályon felüliek voltak. A személyzet udvarias segítőkész volt.A Vacsoránál egyik szülő jelezte a személyzetnek,hogy rántott húst és sült krumplit szeretne gyermeke enni,noha az nem szerepelt a választékban és tíz percen belül megkapták a kért ételt.Párommal még nem tapasztaltunk ilyet egy szállodában sem.Emberiességük segítőkészségük példaértékű volt. A szálloda tisztasága,rendezettsége is nagyon rendben volt,csak ajánlani tudom mindenkinek.Köszönjük!

Szeretnéd követni Melicher József felhasználót?    Igen

2019. december 23. - Thermal Hotel Visegrád válasza Melicher József értékelésére:
Kedves József! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Köszönöm szépen, hogy megosztott velünk pozitív észrevételeit. Az Önök megelégedettsége a lehető legnagyobb kitüntetés szállodánknak. Bízunk benne, hogy hamarosan újra szállodánk vendégeként üdvözölhetjük Önöket. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. október 24.
Remek kiszolgálás! Ízletes és változatos ételek. A szaunamesterek profik és segítőkészek. Az egész komplexum tiszta és rendezett volt. -egyedüli negatívum ( kisbetűs) a tepidáriumban a pihenő ágyak kényelmetlenek. Legközelebb is jövünk!! Fiatal pár(62+)

2019. október 15.
Sajnálom, de nekem ez elég gyenge más négycsillagos szállodához képest. Több okból is. Kicsi wellnesstér, amit nem takarítanak folyamatosan. Vízben és koszban kell mászkálni egész nap. A wellnessen kapott törölközők 3 naponkénti cseréjével sem értettünk egyet. Természetesen a szobában ez rendben...

2019. szeptember 26.
Másodszor jártunk itt a párommal. Ugyan az a kiszolgás és kényelem várt minket mint 4 évvel ezelőtt. A wellness részleg szuper. Az étterem hangulatos a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :)

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-06-30
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22