juhuska: Kellemes 3 napot töltöttem a szállodáb an, fen tiek nem ro... - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Kellemes 3 napot töltöttem a szállodáb an, fen tiek nem rontották el az örömömet,de lehetne javítani, hogy még jobb legyen.

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
A szálloda egészben véve kellemes, gyönyörű helyen van.A medencék/vizek nagyszerűek, a nyitott medencék télen is nagyon hangulatosak.Minden helyiség tágas, levegős.Tökéletes az internet hozzáférés.
Ami kevésbé tetszett:
1) a törülközőcsere rendszere: 3 naponta lehet cserélni az egy db (eléggé viseltes) frottirtörülközőt, lényegében nincs mibe törülközni az uszodá ban: ha első nap elhasználom a törülközőt, nem tudom letakarni vele az ágyat, másnapra vagy megszárad vagy nem, stb.Egy 4+ szállodának nem szabad ilyen kicsinyesnek lenni, bele kell férni az esetleges veszteségnek.
2) A medencéknél az ágyak túl szorosan vannak egymás mellett (pl.a termál m edence partján) nem is lehet leülni kényelmesen, és túl közel vannak az idegenek egymáshoz.
3) az úszómesterek nem ügyelnek a rendre : vannak, akik beugrálnak a vizbe, a gyerekek fülsértően visitanak.Egyszer sem láttam, hogy valakikt figyelmeztettek volna. A kinti medencékre nem felügyel senki.
4) nincs londiner rendszeresítve : úgy kértek meg egy pincért/munkatársat, hogy v igye a bőröndöket ( kétségtelenül megoldották, de szivesség árán)
5) a hétköznap esték nagyon unalmasak : nincs semmi szervezett lehetőség egy kis kikapcsolódásra: a legtöbb hirdetés hétköznapra vonatkozik, a szálloda ezekkel a vendégekkel van főleg tele, elvárható lenne egy kis gondoskodás a szórakoztatásukról, v agy pl. kirándulásokról.
6) A vizitorna - n agyon gyenge volt : a meghirdetett 20 perc helyett 10 perc, elég lelketlen fiatalember tartotta.

Étkezés:

Szeretnéd követni juhuska felhasználót?    Igen

2020. március 11. - Thermal Hotel Visegrád válasza juhuska értékelésére:
Kedves Zsuzsanna! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Nagyon sajnálom, hogy szállodánk fürdő részlege és a pihenő ágyak elhelyezése nem nyerte el tetszést. Azon állítását, mely szerint a kinti medencéket senki sem felügyeli visszautasítom, mivel úszómestereink folyamatosan ellenőrzik a medencéket az úszómesteri pultra kihelyezett monitorokon keresztül!
Arra vonatkozóan, hogy a törölközőket 3 naponta cseréljük tájékoztatom, hogy környezettudatos tevékenységünket a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége örökös „Zöld Szálloda” díjjal tüntette ki. Törölköző 3 naponta történő cseréje megfelel a négy csillag superior besorolás kritériumainak, mely kritériumok meglétét a Hotelstars Union folyamatosan ellenőriz. Bízunk benne, hogy a fentiek ellenére a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket! Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni..:). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált,...

2020. március 6.
A Thermál Hotel Visegrádot, csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, rendezett a szoba, wellness, fürdő. Akár családoknak gyerekekkel is szuper, gyerekmedence, játszó szoba. Mi a Barátainkkal voltunk, nagyon jól éreztük...

2020. március 5.
Összességében nincs kivetni valóm csak egy megjegyzés amit több wellness hotelben felvetettem ,eredmény nélkül és gondolom nem csak nekem kellemetlen. Hogyha a wellness részleg tele van(és gyakran így van) természetesen nincs annyi nyugágy ,mint igénylő(nincs is szükség többre,sőt !) .Szaunázás...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 27.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-06-30
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22