Paro: Kellemes feltöltődés Visegrádon - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Kellemes feltöltődés Visegrádon

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
A központi fűtés nagyon hangos, és túl meleget csinált számunkra. szabályozni nemigen lehetett, így elzártuk és kinyitottuk éjszaka az erkélyajtót. A wellness szolgáltatások és az étterem kiváló, a személyzet gyors, udvarias, segítőkész.

Szeretnéd követni Paro felhasználót?    Igen

2020. március 11. - Thermal Hotel Visegrád válasza Paro értékelésére:
Kedves Csaba! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk! Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeként üdvözölhetjük Önt. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni..:). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált,...

2020. március 6.
A Thermál Hotel Visegrádot, csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, rendezett a szoba, wellness, fürdő. Akár családoknak gyerekekkel is szuper, gyerekmedence, játszó szoba. Mi a Barátainkkal voltunk, nagyon jól éreztük...

2020. március 5.
Összességében nincs kivetni valóm csak egy megjegyzés amit több wellness hotelben felvetettem ,eredmény nélkül és gondolom nem csak nekem kellemetlen. Hogyha a wellness részleg tele van(és gyakran így van) természetesen nincs annyi nyugágy ,mint igénylő(nincs is szükség többre,sőt !) .Szaunázás...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 27.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-06-30
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22