Dezsőné: Kellemes pihenés, kikapcsolódás, csodálatos környezetben! - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Kellemes pihenés, kikapcsolódás, csodálatos környezetben!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Nagyon jó szálloda, kedves kiszolgálás, ellátás. Mivel a várostól nagyon kiesik, jó lenne beállítani egy mikrobuszt, ami félóránkként (de. 10 du. 18 között) a vendégeket szállítaná a hotel és a vár között, a városban egy-két helyen megállva (akár térítés ellenében).

Étkezés:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Dezsőné felhasználót?    Igen

2020. március 11. - Thermal Hotel Visegrád válasza Dezsőné értékelésére:
Tisztelt Keresztély Dezsőné! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk! Tájékoztatom, hogy szállodánk előtt található buszmegállóból óránként indulnak buszok a városközpontba és vissza. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeként üdvözölhetjük Önt. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni..:). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált,...

2020. március 6.
A Thermál Hotel Visegrádot, csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, rendezett a szoba, wellness, fürdő. Akár családoknak gyerekekkel is szuper, gyerekmedence, játszó szoba. Mi a Barátainkkal voltunk, nagyon jól éreztük...

2020. március 5.
Összességében nincs kivetni valóm csak egy megjegyzés amit több wellness hotelben felvetettem ,eredmény nélkül és gondolom nem csak nekem kellemetlen. Hogyha a wellness részleg tele van(és gyakran így van) természetesen nincs annyi nyugágy ,mint igénylő(nincs is szükség többre,sőt !) .Szaunázás...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 27.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-06-30
 - Napi árak (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22