NagyAndi: Thermál Hotel Visegrád: a Pilis gyöngyszeme - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Thermál Hotel Visegrád: a Pilis gyöngyszeme

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Alföldiként már a szálláshelyre való utazás is nagy élmény volt. Hegyek, kanyargós, szerpentin utak, csodálatos volt. A szoba, a wellness részleg, az étterem, a bár mind-mind a vendégek kényelmét szolgálta.

Szeretnéd követni NagyAndi felhasználót?    Igen

2020. július 22. - Thermal Hotel Visegrád válasza NagyAndi értékelésére:
Kedves Andrea! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Mégegyszer köszönöm, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza velünk. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeiként üdvözölhetjük Önöket. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.

2020. október 28.
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak. Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás? Nem voltak árak. Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani! Ezek csak megjegyzések! Mindennel meg voltunk elégedve!!!

2020. október 8.
Szeptember végen itt töltöttünk 3 fantasztikus napot. Nekünk minden megfelelt: a szobák kényelmesek és tiszták, az ágyak kényelmesek, a wellness részleg csodalatos, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész, és sorolhatnék tovább... Nagyon jó lehetősség a 62+csomag!!! Ilyen...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.186 - 53.052,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2023-01-01
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.249 - 55.844,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
 - Standard ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 23.532 - 60.234,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel