Mekliz: Kiváló pihenés a Termál Hotel Visegrádban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Kiváló pihenés a Termál Hotel Visegrádban

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
A Covid okozta kellemetlenségeket a Termál Hotel Visegrád előnyére fordította. A Svédasztalos étkezést egy magasabb szintű tányérszerviz pótolta, kiváló felszolgálással, gasztonómiai élményt nyújtott. Köszönünk mindent a személyzetnek, és a vezetésnek.

Szeretnéd követni Mekliz felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. június 30.
A Visegrádi Thermál Hotelben eltöltött idő minden igényt kielégit.Hozzáértő,kedves udvarias messzemenőkig profi személyzet,gyermekbarát szálloda,minden maximálisan a vendégről szól.Imádjuk biztosan visszatérünk,ahogy tehetjük.Köszönet minden percért.Az étel szuper finom volt ismét.

2020. június 29.
Érkezésünkkor már nagyon megtetszett , hogy a recepciós kitöltötte az adatlapot ,nekünk csak alá kellett írni. A szoba is kitűnő volt. A szállás foglaláskor egyértelműbben kellene közölni a szoba elhelyezkedését,én ugyanis Dunára néző szobát szerettem volna , de nem azt sikerült foglalnom. A...

2020. június 23.
Alföldiként már a szálláshelyre való utazás is nagy élmény volt. Hegyek, kanyargós, szerpentin utak, csodálatos volt. A szoba, a wellness részleg, az étterem, a bár mind-mind a vendégek kényelmét szolgálta.

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22
 - Visszajöttünk! Rendkívüli 2=3 ajánlat
3 nap/2 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-04 - 2020-07-10
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.698 - 37.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-09 - 2020-12-22