Györgyi és párja: Remek kikapcsolódás a Thermál Hotel Visegrádban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Remek kikapcsolódás a Thermál Hotel Visegrádban

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Érkezésünkkor már nagyon megtetszett , hogy a recepciós kitöltötte az adatlapot ,nekünk csak alá kellett írni. A szoba is kitűnő volt. A szállás foglaláskor egyértelműbben kellene közölni a szoba elhelyezkedését,én ugyanis Dunára néző szobát szerettem volna , de nem azt sikerült foglalnom. A személyzet figyelmessége, kedvessége viszont hamar feledtette velem ezt a dolgot. Az ételek kapcsán annyit szeretnék említeni, hogy végre nem kellet utána sózni semmit. Kiváló, magyaros jellegű a konyhájuk. Isteni volt a kacsacomb pörkölt nokedlivel. A festői környezetben lévő szálláshelyen kiválóan éreztük magunkat.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Györgyi és párja felhasználót?    Igen

2020. július 22. - Thermal Hotel Visegrád válasza Györgyi és párja értékelésére:
Kedves Györgyi! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeiként üdvözölhetjük Önöket. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.

2020. október 28.
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak. Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás? Nem voltak árak. Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani! Ezek csak megjegyzések! Mindennel meg voltunk elégedve!!!

2020. október 8.
Szeptember végen itt töltöttünk 3 fantasztikus napot. Nekünk minden megfelelt: a szobák kényelmesek és tiszták, az ágyak kényelmesek, a wellness részleg csodalatos, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész, és sorolhatnék tovább... Nagyon jó lehetősség a 62+csomag!!! Ilyen...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.186 - 53.052,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2023-01-01
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.249 - 55.844,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
 - Standard ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 23.532 - 60.234,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel