Robin nanája: Álom az álomban a Visegrádi Thermálban eltöltött 2 éj... - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Álom az álomban a Visegrádi Thermálban eltöltött 2 éjszaka.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
A Visegrádi Thermál Hotelben eltöltött idő minden igényt kielégit.Hozzáértő,kedves udvarias messzemenőkig profi személyzet,gyermekbarát szálloda,minden maximálisan a vendégről szól.Imádjuk biztosan visszatérünk,ahogy tehetjük.Köszönet minden percért.Az étel szuper finom volt ismét.

Szeretnéd követni Robin nanája felhasználót?    Igen

2020. július 22. - Thermal Hotel Visegrád válasza Robin nanája értékelésére:
Kedves Katalin! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Mégegyszer köszönöm, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeiként üdvözölhetjük Önöket. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. július 12.
Alapvetően jól éreztük magunkat, kitűnő helyen van, bár a dél-keleti kilátás eléggé semmilyen.. Negatívumként a következőket tudnám megemlíteni: reggeli változatlan (minden nap ugyanaz), hiányoltuk a bundáskenyeret (kétnaponta lehetne) 1-2 pincér nem kimondottan udvarias viselkedését, teltház...

2020. június 29.
Érkezésünkkor már nagyon megtetszett , hogy a recepciós kitöltötte az adatlapot ,nekünk csak alá kellett írni. A szoba is kitűnő volt. A szállás foglaláskor egyértelműbben kellene közölni a szoba elhelyezkedését,én ugyanis Dunára néző szobát szerettem volna , de nem azt sikerült foglalnom. A...

2020. június 25.
A Covid okozta kellemetlenségeket a Termál Hotel Visegrád előnyére fordította. A Svédasztalos étkezést egy magasabb szintű tányérszerviz pótolta, kiváló felszolgálással, gasztonómiai élményt nyújtott. Köszönünk mindent a személyzetnek, és a vezetésnek.

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 37.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-09 - 2020-12-22
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2021-03-31