Papp Norbert: 4 napos 3 éjszakás tartózkodás - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

4 napos 3 éjszakás tartózkodás

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Alapvetően jól éreztük magunkat, kitűnő helyen van, bár a dél-keleti kilátás eléggé semmilyen.. Negatívumként a következőket tudnám megemlíteni: reggeli változatlan (minden nap ugyanaz), hiányoltuk a bundáskenyeret (kétnaponta lehetne) 1-2 pincér nem kimondottan udvarias viselkedését, teltház esetén a parkoló legtávolabbi pontjától való bejutás (ami kb 100 méterre van a bejárattól és kb 2 emelet szintkülönbségű) nem túlzottan előnyös, illetve a liftre való várakozás alkalmanként több percet is igénybe vehet..

Személyzet: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Papp Norbert felhasználót?    Igen

2020. július 22. - Thermal Hotel Visegrád válasza Papp Norbert értékelésére:
Kedves Norbert! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Sajnálattal olvastam, hogy csak negatív élményeket osztott meg velünk. Tájékoztatom, hogy szállodánk 3 parkolóval rendelkezik ebből kettő ingyenes, szabadtéri és egy fedett mely térítés ellenében vehető igénybe. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeiként üdvözölhetjük Önöket. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.

2020. október 28.
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak. Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás? Nem voltak árak. Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani! Ezek csak megjegyzések! Mindennel meg voltunk elégedve!!!

2020. október 8.
Szeptember végen itt töltöttünk 3 fantasztikus napot. Nekünk minden megfelelt: a szobák kényelmesek és tiszták, az ágyak kényelmesek, a wellness részleg csodalatos, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész, és sorolhatnék tovább... Nagyon jó lehetősség a 62+csomag!!! Ilyen...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.961 - 51.869,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2023-01-01
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.068 - 57.632,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2023-01-01
 - Augusztus 20. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.617,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással
Érvényes: 2021-08-19 - 2021-08-22