V.Sz.Ildikó: Kellemes kikapcsolódás - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Kellemes kikapcsolódás

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Párommal 1. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. A Wellness és Szauna részleg is gyönyörű, a személyzet nagyon kedves, az ételek kiválóak, széles az ételválaszték reggeli és vacsora idején is.
A játékoknál sajnáltuk, hogy a biliárd már eléggé leamortizált állapotban van, pedig szívesen játszottunk volna vacsora után többet vele.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni V.Sz.Ildikó felhasználót?    Igen

2020. október 20. - Thermal Hotel Visegrád válasza V.Sz.Ildikó értékelésére:
Kedves Ildikó!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit.

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

Bízom benne, hogy a jövőben is megtisztel minket bizalmával, és hamarosan újra szállodánk vendégeként üdvözölhetjük Önt.

Üdvözlettel,
Paczné Nagy Zsófia
Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. október 8.
Szeptember végen itt töltöttünk 3 fantasztikus napot. Nekünk minden megfelelt: a szobák kényelmesek és tiszták, az ágyak kényelmesek, a wellness részleg csodalatos, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész, és sorolhatnék tovább... Nagyon jó lehetősség a 62+csomag!!! Ilyen...

2020. augusztus 17.
Csodálatos öt éjszakát töltöttünk a THERMAL HOTEL VISEGRÁD-ban. A személyzet nagyon kedves, figyelmes volt. Az ételek finomak, és bőségesek, mindenki megtalálhatta az ízlésének megfelelő ételt. A szoba kifogástalan, tiszta volt, a nagyon kellemes illat a folyosón még élvezhetőbbé tette a...

2020. július 12.
Alapvetően jól éreztük magunkat, kitűnő helyen van, bár a dél-keleti kilátás eléggé semmilyen.. Negatívumként a következőket tudnám megemlíteni: reggeli változatlan (minden nap ugyanaz), hiányoltuk a bundáskenyeret (kétnaponta lehetne) 1-2 pincér nem kimondottan udvarias viselkedését, teltház...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2021-03-31
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 37.488,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-09 - 2021-03-31
 - Karácsonyi pihenés Visegrádon (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-23 - 2020-12-26