Bálint Veronika: Jól éreztük magunkat.A legjobb a vellness volt! - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Jól éreztük magunkat.A legjobb a vellness volt!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 28.
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak.
Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás?
Nem voltak árak.
Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani!
Ezek csak megjegyzések!
Mindennel meg voltunk elégedve!!!

Szeretnéd követni Bálint Veronika felhasználót?    Igen

2020. október 29. - Thermal Hotel Visegrád válasza Bálint Veronika értékelésére:
Kedves Veronika!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit.

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

Éttermünk étlapja és itallapja a szállodánk honlapján is megtalálható, így azt Vendégeink még érkezés előtt át tudják nézni. Illetékes Kollégáimmal egyeztetve tájékoztattak arról, hogy a helyszínen egyeztettek Önnel, sőt még az egyik elfogyasztott étel is levonásra került számlájukról. Sajnálom, hogy ennek ellére negatív élménnyel távoztak szállodánk étterméből.

Bízom benne, hogy a fentiek ellenére a jövőben is megtisztel minket bizalmával, és hamarosan újra szállodánk vendégeként üdvözölhetjük Önt.

Üdvözlettel,
Paczné Nagy Zsófia
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.

2020. október 8.
Szeptember végen itt töltöttünk 3 fantasztikus napot. Nekünk minden megfelelt: a szobák kényelmesek és tiszták, az ágyak kényelmesek, a wellness részleg csodalatos, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész, és sorolhatnék tovább... Nagyon jó lehetősség a 62+csomag!!! Ilyen...

2020. szeptember 24.
Párommal 1. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. A Wellness és Szauna részleg is gyönyörű, a személyzet nagyon kedves, az ételek kiválóak, széles az ételválaszték reggeli és vacsora idején is. A játékoknál sajnáltuk, hogy a biliárd már eléggé leamortizált állapotban van, pedig szívesen...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2021-03-31
 - Év végi pihenés 10% kedvezménnyel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.410 - 30.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-11-01 - 2020-12-22
 - Karácsonyi pihenés Visegrádon (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-23 - 2020-12-26