Vendég: Termál Hotel Visegrád a legjobbak között - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Termál Hotel Visegrád a legjobbak között

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 17.
Negyedszerre tértünk vissza, és nem utoljára. Stabil minőség minden területen.

2021. május 24. - Thermal Hotel Visegrád válasza értékelésére:
Nagyon szépen köszönjük a kiváló értékelést! Örömmel olvastuk, hogy már negyedszer látogattak meg minket! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket újra!
Üdvözlettel:
Gondos Kitti (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2021. május 31.
Végre másfél év kihagyás után meglátogathattuk kedvenc wellness hotelünket.A személyzet továbbra is nagyon kedves, segítőkész. Szerencsénkre kevesen voltak és igy teljesen biztonságosan fürdőzhettünk. Remek szaunna felőntések, kiváló mesterekkel. A remek napsütéses idő is kedvezett a várva várt...

2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.

2020. október 28.
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak. Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás? Nem voltak árak. Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani! Ezek csak megjegyzések! Mindennel meg voltunk elégedve!!!

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.545 - 56.323,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2022-06-30
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.605 - 62.582,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2022-06-30
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.222,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással
Érvényes: 2021-12-22 - 2021-12-27