Beleszerethető

Holdfény Büfé VonyarcvashegyHoldfény Büfé Vonyarcvashegy a térképen

2019. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. július 29.
A véletlen hozott ide, már kicsit nyomott voltam egy mozgalmas nap után és errefelé jött rám, hogy na, igyunk meg gyorsan bárhol egy kávét! Büfé, fék, na, parkoló van, na, akkor itt! Ez a balatoni országút mellett történt. nem vártam semmi különöset. De a tulaj (azt hiszem Márta) elbűvölő személyiség! Azonnal szóba s elegyedtünk, nem volt tolakodó, csak természeténél fogva kedves, pár perc múlva meg mintha már régóta ismertük volna egymást. Közben szinte észrevétlenül megittam három hideg üdítőt, ahhoz is fűzött bátorító megjegyzést, megfőtt a kávé, amiért jöttem, nem volt egy világszám, de nem is volt rossz. És beszélgettünk múltról, jelenről, az ő korábbi helyéről Balatonrendesen, a mi mai napunkról, öt különböző tételért összesen nem fizettem 2000 forintot, pedig a nyár közepén vagyunk a balatoni útnál, és még a híres velős pirítóst sem kóstoltam meg, mert nemrég ettem amúgy is. legközelebb, ha erre járok, keresni fogom ezt a helyet.
Ár / érték arány:Kiváló
Holdfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső képHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső képHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Étlap/itallapHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső képHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső kép
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Pünkösd
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy