Villa Plattensee Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Petőfi u. 201-203.

Villa Plattensee Vonyarcvashegy a térképen

Villa Plattensee Vonyarcvashegy értékelése:

1. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül
2. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Villa Plattensee Vonyarcvashegy képei

Villa Plattensee Vonyarcvashegy vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A szállás számunkra tökéletes volt, a személyzet nagyon kedves volt és segítőkész.
A reggeli friss volt és finom.
A tisztaságára és a környezetre nagy figyelmet fordítanak.
Összességében mindennel elégedettek voltunk.
Andrea és Lajos
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 25.
Kedves Andrea és Lajos!

Köszönjük szépen a kedves szavakat, nagy örömmel tölt el minket, hogy kellemesen telt nyaralásuk és elégedettek voltak. A közeljövőben is szívesen látjuk Önöket.

Üdvözlettel:
Róka Adrienn

koverj TOP szállásértékelő
koverj TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Nagyon kellemes nyaralásban volt részünk. A szoba tágas, kényelmes, tökéletes tv- és wifi hálózat. A fürdőszoba is tágas, kényelmes volt, működött minden. A zuhanyfülke tökéletesen volt megcsinálva, végre normális üvegfal (nem testre ragadó függöny) és tökéletesen működő zuhanyrózsa. A tó nagyon közel volt és 2 saját medencéje is van.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Teltház ellenére sem éreztünk zsúfoltságot. Mindenütt csend, rend, tisztaság fogadott, a szoba és a fürdő tágas volt. A személyzet végtelenül udvarias, kedves, készséges. Közel van a bicikliúthoz, jó a kilátás a Balatonra. Helyben is tudtunk biciklit bérelni, jó éttermek, nem zsúfolt strandok, gyönyörű kirándulóhelyek vannak a közelben.
Válasz az értékelésre - 2019. július 20.
Kedves Ágnes!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat. Örülünk, hogy kellemesen telt nyaralásuk a Villa Plattensee-ben. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel:
Róka Adrienn

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Ilyen ragyogó tisztaságu, a természetes környezetbe belesimuló, nagyon megkapó épületegyüttest ritkán látni. Ez az épitész és belsőépitész érdeme. A kertész méltó partnerük. A személyzet udvarias, az ellátás kifogástalan, izletes és bőséges. Ha valahol, - akkor itt lehet pihenni kortól, nemtől függetlenül.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Zoltán!

Nagyon szépen köszönjük a kedves értékelést. Az elégedett vendég számunkra az igazi elismerés. Örülünk neki, hogy jól telt a nálunk töltött idő. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.
Üdvözlettel: Róka Adrienn

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobb panzió, ahol valaha voltunk. Kedves, fiatal személyzet, gyönyörű, növényekkel teli kert, hatalmas medence. A szobánkhoz kis terasz is tartozott, jó volt ott üldögélni esténként. A reggeli választékos, sajtok, felvágottak, helyben sütött pékáru, zöldségek, gyümölcsök. A becsületkassza az italoknál remek ötlet, köszönjük a bizalmat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
A hely kiváló előszezoni pihenésre, a Balaton északi partján tervezett kirándulások esetén szállásnak fantasztikus. Szerencsés meleg idő miatt a külső medencék is kihasználhatóak voltak. Vonyarcvashegyen a strand fizetős, ami kevésbé lehet vonzó nagyobb családok részére nyáron.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon tiszta, rendezett, szép szoba, síkképernyős tv sok csatornával, terasszal. Udvarias, segítőkész személyzet, bőséges reggeli, plusz frissen készített rántotta vagy tükörtojás. Nagyon kellemes udvar medencékkel, bárral, hintaággyal, napozóágyakkal. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek, aki pihenni szeretne egy modern, kellemes panzióban.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A hosszù utazàs utàn megfelelő tàjékoztatàs utàn elfoglaltuk a szobàt. A szobàt làtva megdöbbenve làttuk az üvegajtót a mellékhelységben. Még emlékezetessè téve a nyaralàst.A reggeli, takarítàs,medence és egyébb szolgàltatàs is kifogàstalan volt.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 28.
Ennél nem lehet gondosabban (és mégsem tolakodón) törődni vendéggel. Igényes hely, tisztaság, jó elhelyezkedés, bizalomra épít és a vendégek meghálálják . Mindenre figyelmet fordítottak, nincs harc a napágyakért, a parkolóhelyért, a reggeli asztalért - van elég. külön köszönet a medence melletti hűtőben a roséért. Jókedvű hely, bárkinek ajánlom, ritka az ilyen.

Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.850,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.09.26-ig
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 10.550,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.11-ig
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Abbázia Club Hotel
Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.01.01-ig
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
Érvényes: 2021.06.07-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlő party-val, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, ünnepi vacsorával, éjféli pezsgő koccintással, Újévi Koncert kivetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.415 - 41.371,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
Érvényes: 2021.06.07-ig
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Vonyarcvashegy
8 nap/7 éjszaka 9.495 - 10.550,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.09.26-ig

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

VonyarcvashegyX