Villa Plattensee Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Petőfi u. 203.

Villa Plattensee Vonyarcvashegy a térképen

Villa Plattensee Vonyarcvashegy értékelése:

1. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül
1. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Villa Plattensee Vonyarcvashegy képei

Villa Plattensee Vonyarcvashegy vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
A villa elhelyezkedése és külsősége kiválló, szemetgyönyörködtető és igényes. Az épületeteket és a megtervezett kertet medencéket, gondosan ápolják. . . ez első ránézésre lemérhető. A medence vize kristály tiszta és a hőmérséklete is éppen megfelelő volt. Nagyon tetszett, hogy állatbarát hotel, volt is 2 családnál kutyus vendég. . és nem okozott problémát.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 5.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Örülünk neki, hogy mindennel elégedettek voltak és kellemesen telt pihenésük a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Nagyon szép helyen, tiszta- rendezett-udvarias-szállodai színvonalú szoba. Felül multa az elvárásainkat .A helyszín megegyezik a neten található képekkel.Folyamatos takarítás de, nem tessék-lássék alapon.Finom bőséges reggeli-tiszta medencék-kedves személyzet.Csak ajánlani tudom.Örülünk,hogy ott lehettünk .Janzsó Gábor, Szombathely.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 5.
Kedves Gábor!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat. Örömmel tölt el minket, hogy kellemesen telt pihenésük a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Minden jót kívánva üdvözlettel:
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Csodásan éreztük magunkat, gyönyörű, igényes környezet, tisztaság, nyugalom. Szuper, bőséges reggeli. Egy könnyű sétával elérhető a Balaton, a strand, de ha nem volt kedvünk épp a Balcsihoz, a kristálytiszta medencében öröm volt csobbanni, vagy csak pihenni a medencék mellett. A patent tisztaságot külön kiemelném, folyamatosan takarított a nagyon kedves személyzet.
Válasz az értékelésre - 2020. július 27.
Kedves Zita!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Örülünk, hogy pihenésük kellemen telt és jól érezték magukat nálunk. Visszavárjuk Önöket!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Kedves személyzet, kényelmes ágy, finom reggelivel, szép kilátással.
Az elhelyezkedése kicsit messze volt a strandtól, viszont 1-2 napra kiváló hotel.
Ár-érték arányban is megfelelőt nyújtott.
Válasz az értékelésre - 2020. július 20.
Köszönjük szépen az értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy a közeljövőben vendégül láthatjuk Önöket.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
Az elmúlt 5 év belföldi nyaralásai közül, a leg-igényesebb-pihentetőbb(csendes)- sportos nyaralása volt. Nem volt zavaró a sok kisgyerekes, ill. kutyás család, mert nagyon profin helyezték el őket. A biciklibérlés értékarányos lehetősége, valamint a személyes bizalomra épülő önkiszolgáló kerti büfé, a mindig kristálytiszta feszített víztükrű medence még tovább emelte az otthonosság érzését.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
Tökéletes hétvégét töltöttünk itt.
A szállás gyönyörű. A recepciós segítőkész és nagyon kedves.
Mindent tökéletesnek találtunk. A Balaton 10 perc sétára van, de a Villához tartozó medencék is tökéletesek.
A reggeli bőséges, finom.
10/10
Válasz az értékelésre - 2020. június 30.
Kedves Petra!

Köszönjük szépen a kedves szavakat. Örömmel tölt el minket, hogy jól érezték magukat a nálunk töltött idő alatt. Visszavárjuk Önöket.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
Rendkívül jó a hangulata a panziónak.Patika tisztaság mindenhol,kényelmes,tágas szoba, fürdőszoba. Gazdag reggeli, rendkívül figyelmes, szogálatkész személyzet, igazán a "mindent a vendégért" hely.Feltöltődtünk,nagyon jó volt!
Válasz az értékelésre - 2020. június 12.
Köszönjük szépen a kedves szavakat. Örömmel tölt el minket, hogy kellemesen érezték magukat nálunk. Visszavárjuk Önöket!
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A szállás számunkra tökéletes volt, a személyzet nagyon kedves volt és segítőkész.
A reggeli friss volt és finom.
A tisztaságára és a környezetre nagy figyelmet fordítanak.
Összességében mindennel elégedettek voltunk.
Andrea és Lajos
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 25.
Kedves Andrea és Lajos!

Köszönjük szépen a kedves szavakat, nagy örömmel tölt el minket, hogy kellemesen telt nyaralásuk és elégedettek voltak. A közeljövőben is szívesen látjuk Önöket.

Üdvözlettel:

2019. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Nagyon kellemes nyaralásban volt részünk. A szoba tágas, kényelmes, tökéletes tv- és wifi hálózat. A fürdőszoba is tágas, kényelmes volt, működött minden. A zuhanyfülke tökéletesen volt megcsinálva, végre normális üvegfal (nem testre ragadó függöny) és tökéletesen működő zuhanyrózsa. A tó nagyon közel volt és 2 saját medencéje is van.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Teltház ellenére sem éreztünk zsúfoltságot. Mindenütt csend, rend, tisztaság fogadott, a szoba és a fürdő tágas volt. A személyzet végtelenül udvarias, kedves, készséges. Közel van a bicikliúthoz, jó a kilátás a Balatonra. Helyben is tudtunk biciklit bérelni, jó éttermek, nem zsúfolt strandok, gyönyörű kirándulóhelyek vannak a közelben.
Válasz az értékelésre - 2019. július 20.
Kedves Ágnes!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat. Örülünk, hogy kellemesen telt nyaralásuk a Villa Plattensee-ben. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel:

Vonyarcvashegy
5 nap/4 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.28.
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 8.640 - 22.500,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.05.27-ig
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 16.831,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal, gyerekbarát szolgáltatásokkal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.09.29-ig
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 17.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.18-ig
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 45.431,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.615,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.250 - 29.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 49.154,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.05.01. - 2022.06.13.
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 10.800 - 25.200,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.10.02-ig

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX