Villa Plattensee Vonyarcvashegy

4,9Kényelem
4,9Szolgáltatás
4,8Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Villa Plattensee Vonyarcvashegy legnépszerűbb csomagjai

Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár (1 éjtől)
Legjobb ár (1 éjtől)
21.900 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
04.28-07.07.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Előszezoni akció (min. 3 éj)
Előszezoni akció
59.130 Ft / 2 fő / 3 éj-től büféreggelivel
04.28-06.02.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Panorámás évindító akció Hévízen
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Villa Plattensee Vonyarcvashegy vélemények

Kiváló 2021. augusztus 26.családjával járt itt
Könnyű megközelíthetőség,közel van a part is. Kedves,udvarias,figyelmes fogadtatás. Nagyon hangulatos,családias,rendezett,jól felszerelt szállás. Bőséges reggelivel. Aktív és passzív kikapcsolódásra is megfelel. Tündéri személyzet
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 17.a párjával járt itt
A szobák szépek, tiszták és tágasak, a Balaton is sétatávolságra van. A reggeli finom és bőséges, a környék csendes, így nyugodtan lehet pihenni a 2 medence partján. A személyzet kedves és segítőkész, éttermeket és programokat is tudnak ajánlani, ha el lennénk veszve. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2021. július 6.a párjával járt itt
Kellemesen meglepődtünk érkezésünk pillanatában a környezet szépsége iránt. Mindent tökéletesnek találtunk, szállás, étterem, tisztaság. Kiemelten szeretném említeni a személyzet segítségre készenálló, barátságos állandó magaviseletét.

Köszönjük szépen. Vargáék.
Kedves Varga család!

Köszönjük szépen a kedves szavakat. Örülünk, hogy vendégül láthattuk Önöket illetve hogy kellemesen telt pihenésük nálunk. Bízunk benne, hogy legközelebb is ellátogatnak hozzánk!
2021. július 28., Gyánó-Róka Adrienn, Villa Plattensee
Kiváló 2021. június 28.a párjával járt itt
Ami pozitív:
Mindenkinek csak ajánlom. Jó elhelyezkedés, könnyen odatalálni. Parkolás nem gond, udvaron belül megoldott. Csendes, nyugodt hely. A személyzet különösen kedves, segítőkész. A reggeli bőséges és ízletes. A medencéknél az italfogyasztás és a jégkrém becsületkasszás (jóságos Isten, ilyennel még Ausztriában sem találkoztam!
Villa Plattensee válasza
Köszönjük szépen a szuper értékelést, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat a villában. Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket.
2021. július 28., Gyánó-Róka Adrienn, Villa Plattensee
Kiváló 2021. június 4.csoporttal járt itt
Nagyfokú rend, tisztaság van épületben, épületen kívül. Az ott dolgozók kedvessége, megoldó képességük, szolgálatkészségük kiváló volt. Az üdülőkomplexum egésze olyan szabadságot biztosít, mint ha otthon lennénk. A kis konyhában az önálló kávéfőzés, italok , jégkrémek vétele, stb. . .
Villa Plattensee válasza
Köszönjük a kedves szavakat! Örömmel tölt el minket, hogy mindennel teljes mértékben elégedettek voltak és kellemesen telt pihenésük a Villa Plattenseeben. Visszavárjuk Önöket!
2021. június 5., Gyánó-Róka Adrienn, Villa Plattensee
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. május 26.a párjával járt itt
Ez a szálláshely felülmúlta az elképzeléseinket! ! ! Gönyörű helyen található, közel a Balatonhoz, nyugodt környezetben-mi más kell még a pihenéshez? ? ? A párom i nagyon élvezte, különösen a közeli csárda ételkínálatát! ! ! A személyzet naygon udvarias,közvetlen, odaadó és segítőkész.
Kiváló 2020. július 31.gyerekekkel járt itt
A villa elhelyezkedése és külsősége kiválló, szemetgyönyörködtető és igényes. Az épületeteket és a megtervezett kertet medencéket, gondosan ápolják. . . ez első ránézésre lemérhető. A medence vize kristály tiszta és a hőmérséklete is éppen megfelelő volt. Nagyon tetszett, hogy állatbarát hotel, volt is 2 családnál kutyus vendég.
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Szolgáltatások
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Örülünk neki, hogy mindennel elégedettek voltak és kellemesen telt pihenésük a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2020. augusztus 5., Róka Adrienn, Villa Plattensee
Kiváló 2020. július 30.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen, tiszta- rendezett-udvarias-szállodai színvonalú szoba. Felül multa az elvárásainkat . A helyszín megegyezik a neten található képekkel. Folyamatos takarítás de, nem tessék-lássék alapon. Finom bőséges reggeli-tiszta medencék-kedves személyzet. Csak ajánlani tudom. Örülünk,hogy ott lehettünk . Janzsó Gábor, Szombathely.
Kedves Gábor!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat. Örömmel tölt el minket, hogy kellemesen telt pihenésük a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Minden jót kívánva üdvözlettel:
Róka Adrienn
2020. augusztus 5., Róka Adrienn, Villa Plattensee
Kiváló 2020. július 26.gyerekekkel járt itt
Csodásan éreztük magunkat, gyönyörű, igényes környezet, tisztaság, nyugalom. Szuper, bőséges reggeli. Egy könnyű sétával elérhető a Balaton, a strand, de ha nem volt kedvünk épp a Balcsihoz, a kristálytiszta medencében öröm volt csobbanni, vagy csak pihenni a medencék mellett. A patent tisztaságot külön kiemelném, folyamatosan takarított a nagyon kedves személyzet.
Kedves Zita!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Örülünk, hogy pihenésük kellemen telt és jól érezték magukat nálunk. Visszavárjuk Önöket!

2020. július 27., Róka Adrienn, Villa Plattensee
Kiváló 2020. július 8.a párjával járt itt
Kedves személyzet, kényelmes ágy, finom reggelivel, szép kilátással.
Az elhelyezkedése kicsit messze volt a strandtól, viszont 1-2 napra kiváló hotel.
Ár-érték arányban is megfelelőt nyújtott.
3Ár / érték arány
4Étkezés
3Elhelyezkedés
Villa Plattensee válasza
Köszönjük szépen az értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy a közeljövőben vendégül láthatjuk Önöket.
2020. július 20., Róka Adrienn, Villa Plattensee
22 értékelés / 3 oldalon
Villa Plattensee Vonyarcvashegy a térképen
8314 VonyarcvashegyPetőfi u. 203.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 10 Euro / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 10 Euro / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• medence bár • bár