Várszegilujza: Pompás Balatoni szezonnyitó feltöltődés - Villa Plattensee Vonyarcvashegy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy értékelése
1. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül

Pompás Balatoni szezonnyitó feltöltődés

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
Rendkívül jó a hangulata a panziónak.Patika tisztaság mindenhol,kényelmes,tágas szoba, fürdőszoba. Gazdag reggeli, rendkívül figyelmes, szogálatkész személyzet, igazán a "mindent a vendégért" hely.Feltöltődtünk,nagyon jó volt!

Szeretnéd követni Várszegilujza felhasználót?    Igen

2020. június 12. - Villa Plattensee válasza Várszegilujza értékelésére:
Köszönjük szépen a kedves szavakat. Örömmel tölt el minket, hogy kellemesen érezték magukat nálunk. Visszavárjuk Önöket!
Róka Adrienn (Villa Plattensee)
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy
Petőfi u. 203.

2020. július 31.
A villa elhelyezkedése és külsősége kiválló, szemetgyönyörködtető és igényes. Az épületeteket és a megtervezett kertet medencéket, gondosan ápolják... ez első ránézésre lemérhető. A medence vize kristály tiszta és a hőmérséklete is éppen megfelelő volt. Nagyon tetszett, hogy állatbarát hotel,...

2020. július 30.
Nagyon szép helyen, tiszta- rendezett-udvarias-szállodai színvonalú szoba. Felül multa az elvárásainkat .A helyszín megegyezik a neten található képekkel.Folyamatos takarítás de, nem tessék-lássék alapon.Finom bőséges reggeli-tiszta medencék-kedves személyzet.Csak ajánlani tudom.Örülünk,hogy ott...

2020. július 26.
Csodásan éreztük magunkat, gyönyörű, igényes környezet, tisztaság, nyugalom. Szuper, bőséges reggeli. Egy könnyű sétával elérhető a Balaton, a strand, de ha nem volt kedvünk épp a Balcsihoz, a kristálytiszta medencében öröm volt csobbanni, vagy csak pihenni a medencék mellett. A patent...

Villa Plattensee, Vonyarcvashegy kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020-04-29 - 2020-09-26
 - Napi árak