Enzsi: 100%-os pihenés a Villa Plattensee-ben érdemes kipróbálni - Villa Plattensee Vonyarcvashegy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy értékelése
1. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül

100%-os pihenés a Villa Plattensee-ben érdemes kipróbálni

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
A villa elhelyezkedése és külsősége kiválló, szemetgyönyörködtető és igényes. Az épületeteket és a megtervezett kertet medencéket, gondosan ápolják... ez első ránézésre lemérhető.
A medence vize kristály tiszta és a hőmérséklete is éppen megfelelő volt. Nagyon tetszett, hogy állatbarát hotel, volt is 2 családnál kutyus vendég.. és nem okozott problémát.. sőtt nagyon vidám képet kaptunk az állat tartás örömeiről.
A gyermekek minden korosztályára gondoltak.. játszótér és kismedence, no és melyik gyermek ne szeretné az állatokat.. ez is pozitívum volt, hogy élveztük a vendégekkel érkező kutyusok mókáját.
A kerti pihenés kulináris része is színvonalas. A szobák is megfelelő felszereltséggel rendelkeznek. A Balaton közelsége sem elhanyagolható előny. Meg voltunk elégedve a személyzettel, bár mi gonddal fordultunk hozzájuk...megoldották. Kedvesek, szolgálatkészek voltak.
Igen, mindenkinek tudom ajánlani.
Igen szeretnék nyerni is.

Szeretnéd követni Enzsi felhasználót?    Igen

2020. augusztus 5. - Villa Plattensee válasza Enzsi értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Örülünk neki, hogy mindennel elégedettek voltak és kellemesen telt pihenésük a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

Róka Adrienn (Villa Plattensee)
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy
Petőfi u. 203.

2020. július 30.
Nagyon szép helyen, tiszta- rendezett-udvarias-szállodai színvonalú szoba. Felül multa az elvárásainkat .A helyszín megegyezik a neten található képekkel.Folyamatos takarítás de, nem tessék-lássék alapon.Finom bőséges reggeli-tiszta medencék-kedves személyzet.Csak ajánlani tudom.Örülünk,hogy ott...

2020. július 26.
Csodásan éreztük magunkat, gyönyörű, igényes környezet, tisztaság, nyugalom. Szuper, bőséges reggeli. Egy könnyű sétával elérhető a Balaton, a strand, de ha nem volt kedvünk épp a Balcsihoz, a kristálytiszta medencében öröm volt csobbanni, vagy csak pihenni a medencék mellett. A patent...

2020. július 8.
Kedves személyzet, kényelmes ágy, finom reggelivel, szép kilátással. Az elhelyezkedése kicsit messze volt a strandtól, viszont 1-2 napra kiváló hotel. Ár-érték arányban is megfelelőt nyújtott.

Villa Plattensee, Vonyarcvashegy kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.350,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020-04-29 - 2020-09-26
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.350,- Ft/fő/éj között: Napi árak, büféreggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-08-16 - 2020-09-26
 - 7 éjszakás ajánlat
8 nap/7 éjszaka 8.910 - 14.721,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence és nyugágy használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-09-27