Turmion: Érdemes kipróbálni - Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti értékelése
1. helyezett az 1 zalaapáti étterem közül

Érdemes kipróbálni

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17.
A Zöld Elefántról sokat hallottam már korábban és mindenki nagyon dicsérte. Így a párommal mi is kipróbáltuk az éttermet.
A hely szép, jól berendezett és hangulatos. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, ha valami kérdésünk volt az étellel kapcsolatban, akkor egész pontosan tudtak válaszolni. Maga az étel ízletes, igényesen elkészített volt.
Összességében egy picit többet vártam, mivel korábban az egekbe magasztalták ezt a helyet,ettől függetlenül tényleg pozitív élmény volt itt vacsorázni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Turmion felhasználót?    Igen

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti
Kossuth u. 12.

2017. november 18.
A párommal elmentünk egyik este vacsorázni , mert már voltunk itt és tetszett . Az biztos most se csalódtunk, sőt! A pincérek ajtóval szemben várták a vendégeket és nagyon udvarias segítettek helyet választani, majd mindenben rendelkezésünkre álltak. A kérdés ilyenkor felmerül az emberben...