mategyongyi: Karácsony a kastélyban - Batthyány Kastélyszálló Zalacsány

Karácsony a kastélyban

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Először voltunk a Kastélyszállóban, a karácsonyt töltöttük itt. A szálláshely elegánsan, kastélyhoz illően romantikus.. Tiszta levegő, kellemes környezet. A személyzet barátságos, kedves. A wellness részlegben medence, szauna, jakuzzi van, tiszta, a vendégekhez elégséges méretű.
A svédasztalos ünnepi étkezés változatos és nagyon finom, remekül főznek. . Mindenkinek ajánlom feltöltődésre!

Szeretnéd követni mategyongyi felhasználót?    Igen

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24./a

2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

2019. február 20.
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.A személyzet nagyon...

2019. február 4.
A hotel nagyon szép környezetben fekszik. A szoba és a közös helyiségek is elegánsak és tiszták voltak. A recepcióstól az udvari munkásig a személyzet udvarias, segítőkész. A szállóban lévő wellness részleg jó, a plusz szolgáltatások (páros aromafürdő, gyertya fényes fürdőzés)még élvezetesebbé...

Batthyány Kastélyszálló, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Zenés karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 28.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés ajándékkal, ünnepi vacsorával és programokkal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, kedvezményes aromafürdőzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 15.210,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-23 - 2019-12-22
 - Édes kettes nyáron is (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, páros aromafürdővel, ajándék pohár borral, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-15 - 2019-09-30