8782 Zalacsány, Csány L. u. 24./a

2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
6. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány bemutatkozása

Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely termálmedencével, kényelmes szobákkal, széles körű wellness-szolgáltatásokkal fogadja a nyugalomra vágyó vendégeket.

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány képei

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Nagyon tetszett. Bár a hotel tele volt, mégsem volt "tömeg" sehol. Családias a hangulat, szép környezet.A programok nagyon jók (golf,szauna szeánsz,jóga). A masszázsokat is érdemes kipróbálni. Sokan voltunk, sokat kipróbáltunk, csak ajánlani tudjuk.Nagyon ajánjuk mindenkinek.Lehet passzívan és aktívan pihenni.Köszönjük.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon kényelmes és elegáns szállásra találtunk a kastélyhotelben. Csodálatos környezetben, kiváló tisztaságú levegő. Szépek a szobák, az étterem és többi szállodai helység is. Félpanziós ellátást kértünk. Nagyon finom, változatos ételek, udvarias kiszolgálás. A szobánk kényelmes, tágas volt, és tisztaság mindenhol. A személyzet udvarias, kedves, előzékeny.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel nagyon szép környezetben fekszik. A szoba és a közös helyiségek is elegánsak és tiszták voltak. A recepcióstól az udvari munkásig a személyzet udvarias, segítőkész. A szállóban lévő wellness részleg jó, a plusz szolgáltatások (páros aromafürdő, gyertya fényes fürdőzés)még élvezetesebbé teszik. Az aktív kikapcsolódásra is sok lehetőség van, pl.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Decemberbeb töltöttünk el 3 napot , 2 éjszakát karácsony előtti lazítás céljából. Hideg idő volt ,de még így is impozáns volt az a hatalmas ápolt tér ami körölvette ezt a szép kastéyt. Valódi főúri hangulata volt, mintha abba korba vitt volna bennünket vissza. At ellátás kifogástalan volt, remek ételekkel. Az uszoda és wellnes részeg is rendben volt.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Először voltunk a Kastélyszállóban, a karácsonyt töltöttük itt. A szálláshely elegánsan, kastélyhoz illően romantikus. . Tiszta levegő, kellemes környezet. A személyzet barátságos, kedves. A wellness részlegben medence, szauna, jakuzzi van, tiszta, a vendégekhez elégséges méretű. A svédasztalos ünnepi étkezés változatos és nagyon finom, remekül főznek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Sokadik házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Kényelem, stílus és csend jellemzi a hotelt. Mi a díszes főlépcsőn jutottunk fel a szobánkba, melyhez még erkély is tartozott. Nagyon modern fürdőszoba, ízlésesen berendezett szoba és sok tároló várt bennünket. Mi általában hidegnek érezzük a szálláshelyeket, itt ezzel nem volt gondunk, nagyon kellemes hőmérséklet, otthonosság vett körül mindenhol.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Először voltunk a Kastélyszállóban. A szálláshely minden szeglete elegánsan, kastélyhoz illően berendezett. Tiszta levegő, kellemes környezet, csend a szállodában és környékén. A személyzet barátságos, kedves. A wellness részlegben medence, szauna, jakuzzi (az talán kicsit klóros volt) van, tiszta, a vendégekhez elégséges méretű.

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Évek óta visszatérek tavasszal és ősszel, mindig ugyanazt a minőséget kapom. Nem érnek kellemetlen meglepetések. A személyzet segítőkész, igyekeznek figyelembe venni az egyéni kéréseket is. A jövőben is tervezem, hogy évente kétszer elmegyek feltöltődni ide. Többek között kiváló ár-érték aránya miatt is javaslom mindenkinek. Köszönöm a szép napokat!

Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minigolf és footgolf pályahasználattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 24.300 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Zarándokszállás
Csurgó
2020.07.13. - 2021.05.30.
Toldi Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Orwa Apartman II.
Zalakaros
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
8 nap/7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
Triász Aparthotel
Kehidakustány
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, animátor programokkal, vásárral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalacsányX