8782 Zalacsány, Csány L. u. 24./a

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány értékelése:

2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
8. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány bemutatkozása

Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely termálmedencével, kényelmes szobákkal, széles körű wellness-szolgáltatásokkal fogadja a nyugalomra vágyó vendégeket.

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány képei

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány vélemények

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon kényelmes és elegáns szállásra találtunk a kastélyhotelben. Csodálatos környezetben, kiváló tisztaságú levegő. Szépek a szobák, az étterem és többi szállodai helység is. Félpanziós ellátást kértünk. Nagyon finom, változatos ételek, udvarias kiszolgálás. A szobánk kényelmes, tágas volt, és tisztaság mindenhol. A személyzet udvarias, kedves, előzékeny.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel nagyon szép környezetben fekszik. A szoba és a közös helyiségek is elegánsak és tiszták voltak. A recepcióstól az udvari munkásig a személyzet udvarias, segítőkész. A szállóban lévő wellness részleg jó, a plusz szolgáltatások (páros aromafürdő, gyertya fényes fürdőzés)még élvezetesebbé teszik. Az aktív kikapcsolódásra is sok lehetőség van, pl.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Decemberbeb töltöttünk el 3 napot , 2 éjszakát karácsony előtti lazítás céljából. Hideg idő volt ,de még így is impozáns volt az a hatalmas ápolt tér ami körölvette ezt a szép kastéyt. Valódi főúri hangulata volt, mintha abba korba vitt volna bennünket vissza. At ellátás kifogástalan volt, remek ételekkel. Az uszoda és wellnes részeg is rendben volt.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Először voltunk a Kastélyszállóban, a karácsonyt töltöttük itt. A szálláshely elegánsan, kastélyhoz illően romantikus. . Tiszta levegő, kellemes környezet. A személyzet barátságos, kedves. A wellness részlegben medence, szauna, jakuzzi van, tiszta, a vendégekhez elégséges méretű. A svédasztalos ünnepi étkezés változatos és nagyon finom, remekül főznek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Sokadik házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Kényelem, stílus és csend jellemzi a hotelt. Mi a díszes főlépcsőn jutottunk fel a szobánkba, melyhez még erkély is tartozott. Nagyon modern fürdőszoba, ízlésesen berendezett szoba és sok tároló várt bennünket. Mi általában hidegnek érezzük a szálláshelyeket, itt ezzel nem volt gondunk, nagyon kellemes hőmérséklet, otthonosság vett körül mindenhol.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Először voltunk a Kastélyszállóban. A szálláshely minden szeglete elegánsan, kastélyhoz illően berendezett. Tiszta levegő, kellemes környezet, csend a szállodában és környékén. A személyzet barátságos, kedves. A wellness részlegben medence, szauna, jakuzzi (az talán kicsit klóros volt) van, tiszta, a vendégekhez elégséges méretű.

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Évek óta visszatérek tavasszal és ősszel, mindig ugyanazt a minőséget kapom. Nem érnek kellemetlen meglepetések. A személyzet segítőkész, igyekeznek figyelembe venni az egyéni kéréseket is. A jövőben is tervezem, hogy évente kétszer elmegyek feltöltődni ide. Többek között kiváló ár-érték aránya miatt is javaslom mindenkinek. Köszönöm a szép napokat!

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Olvastam ezen a honlapon egy 2014-es véleményt, amivel én is egyetértek és ezek szerint a helyzet ezen a téren azóta sem javult. A félpanziós ellátás szegényes ehhez a szállodához viszonyítva. A hideg reggeli semmi házi jellegű felvágottat, vagy helyi készítésű ételt nem tartalmaz, mind kommersz bolti árú. A gyümölcs választék szegényes, a sütemény szintén és nagyon cukrászdás jellegű.

Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 12.510,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Batthyány Kúria
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Gesztenye Apartmanház
Zalakaros
2020.07.01. - 2020.11.15.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és üdvözlőitallal, házibulival, pezsgővel, lovaskocsikázással, wellness-részleg használattal
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
2-3 éjszaka 18.466,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.30.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2-3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, forralt borozással, szauna programokkal, élőzenés estekkel, gyermekprogramokkal és játszószoba használattal
2019.12.27. - 2019.12.29.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
5 nap/4 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával, programokkal, szaunahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 9.500.- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.31.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2020.11.08.
Zalacsány
1-2 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.15-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Karácsony
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

ZalacsányX