Batthyány Kastélyszálló Zalacsány ★★★★

1. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
9. helyezett Közép Dunántúlon - 392 szállás közül

Akciós csomagok

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány bemutatkozása

Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely termálmedencével, kényelmes szobákkal, széles körű wellness-szolgáltatásokkal fogadja a nyugalomra vágyó vendégeket.

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány képei

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Csodálatos szép környezet, kedves személyzet,finom ételek .Újszerű esztétikus tágas modern szaunák. Sok kirándulási lehetőség. Csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a kastély hoteleket. Felejthetetlen napokat töltöttünk ott.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Tiszta, kulturált környezet kül- és beltéren egyaránt. A személyzet figyelmes ,kedves, kérdés, kérés esetén maximálisan segítőkész volt.
A szálláshely konyhája kiváló. A ételek kínálata változatos és bőséges.
Minden vendég megtalálhatta, és összeállíthatta étkezésekkor a neki tetsző menüt. Jó volt ott lenni.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Nagyon tetszett. Bár a hotel tele volt, mégsem volt "tömeg" sehol. Családias a hangulat, szép környezet.A programok nagyon jók (golf,szauna szeánsz,jóga). A masszázsokat is érdemes kipróbálni. Sokan voltunk, sokat kipróbáltunk, csak ajánlani tudjuk.Nagyon ajánjuk mindenkinek.Lehet passzívan és aktívan pihenni.Köszönjük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon kényelmes és elegáns szállásra találtunk a kastélyhotelben. Csodálatos környezetben, kiváló tisztaságú levegő. Szépek a szobák, az étterem és többi szállodai helység is. Félpanziós ellátást kértünk. Nagyon finom, változatos ételek, udvarias kiszolgálás. A szobánk kényelmes, tágas volt, és tisztaság mindenhol. A személyzet udvarias, kedves, előzékeny.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel nagyon szép környezetben fekszik. A szoba és a közös helyiségek is elegánsak és tiszták voltak. A recepcióstól az udvari munkásig a személyzet udvarias, segítőkész. A szállóban lévő wellness részleg jó, a plusz szolgáltatások (páros aromafürdő, gyertya fényes fürdőzés)még élvezetesebbé teszik. Az aktív kikapcsolódásra is sok lehetőség van, pl.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Decemberbeb töltöttünk el 3 napot , 2 éjszakát karácsony előtti lazítás céljából. Hideg idő volt ,de még így is impozáns volt az a hatalmas ápolt tér ami körölvette ezt a szép kastéyt. Valódi főúri hangulata volt, mintha abba korba vitt volna bennünket vissza. At ellátás kifogástalan volt, remek ételekkel. Az uszoda és wellnes részeg is rendben volt.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Először voltunk a Kastélyszállóban, a karácsonyt töltöttük itt. A szálláshely elegánsan, kastélyhoz illően romantikus. . Tiszta levegő, kellemes környezet. A személyzet barátságos, kedves. A wellness részlegben medence, szauna, jakuzzi van, tiszta, a vendégekhez elégséges méretű. A svédasztalos ünnepi étkezés változatos és nagyon finom, remekül főznek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Sokadik házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Kényelem, stílus és csend jellemzi a hotelt. Mi a díszes főlépcsőn jutottunk fel a szobánkba, melyhez még erkély is tartozott. Nagyon modern fürdőszoba, ízlésesen berendezett szoba és sok tároló várt bennünket. Mi általában hidegnek érezzük a szálláshelyeket, itt ezzel nem volt gondunk, nagyon kellemes hőmérséklet, otthonosság vett körül mindenhol.

Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes wellness szolgáltatásokkal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Annamária Apartmanház
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2022.06.13-ig
Borisz Apartmanház
Zalakaros
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.13-ig
Matild Country Hotel
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 23.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.05.24-ig
Lagúna Apartmanház
Érvényes: 2021.11.03-ig
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

ZalacsányX