Reni10: Pár napra megfelelő szállás - Batthyány Kastélyszálló Zalacsány

Pár napra megfelelő szállás

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.A személyzet nagyon kedves, kivéve, hogy a kastélyszállón kívüli wellness részlegben nem kedvesen ránk szóltak, amiért 2 perccel a 10 órás nyitás előtt léptünk a medencébe (az ajtó nyitva volt a portán pedig nem volt senki). Amúgy ez a wellness rész nagyobb és modernebb. Az ételek: éhen nem marad senki, de voltunk már 3 csillagos szállodába, ahol sokkal nagyobb a választék. A pincérek nagyon kedvesek. Hiányoltuk, hogy nem volt bár a kastélyszállóban ahol napközben lehetett volna inni pl. egy kávét. Ami még kicsit váratlanul ért minket, hogy bár a 2 percért ránk szóltak, a távozásunk napján reggel már nem tudtunk elmenni wellnessezni egy utolsót, mert a wellness részt 8-10 óráig takarították. Így a 3 nap/2 éj közel sem mondható teljesnek. Nem értem mért nem lehet ezt mondjuk 6-8-ig csinálni, vagy esetleg felajánlani, hogy 10 óra után még használhassuk a wellnesst. Összességében jól éreztük magunkat.

Személyzet:

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24./a

2019. október 2.
Nagyon kényelmes és elegáns szállásra találtunk a kastélyhotelben. Csodálatos környezetben, kiváló tisztaságú levegő. Szépek a szobák, az étterem és többi szállodai helység is. Félpanziós ellátást kértünk. Nagyon finom, változatos ételek, udvarias kiszolgálás. A szobánk kényelmes, tágas volt, és...

2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

2019. február 4.
A hotel nagyon szép környezetben fekszik. A szoba és a közös helyiségek is elegánsak és tiszták voltak. A recepcióstól az udvari munkásig a személyzet udvarias, segítőkész. A szállóban lévő wellness részleg jó, a plusz szolgáltatások (páros aromafürdő, gyertya fényes fürdőzés)még élvezetesebbé...

Batthyány Kastélyszálló, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.510,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-18 - 2019-12-22
 - Varázslatos szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-02
 - Őszi tök-jó napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30