szileva18: Remek hosszú hétvége a Zalacsányi kastélyban - Batthyány Kastélyszálló Zalacsány

Remek hosszú hétvége a Zalacsányi kastélyban

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

Szeretnéd követni szileva18 felhasználót?    Igen

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24./a

2019. október 2.
Nagyon kényelmes és elegáns szállásra találtunk a kastélyhotelben. Csodálatos környezetben, kiváló tisztaságú levegő. Szépek a szobák, az étterem és többi szállodai helység is. Félpanziós ellátást kértünk. Nagyon finom, változatos ételek, udvarias kiszolgálás. A szobánk kényelmes, tágas volt, és...

2019. február 20.
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.A személyzet nagyon...

2019. február 4.
A hotel nagyon szép környezetben fekszik. A szoba és a közös helyiségek is elegánsak és tiszták voltak. A recepcióstól az udvari munkásig a személyzet udvarias, segítőkész. A szállóban lévő wellness részleg jó, a plusz szolgáltatások (páros aromafürdő, gyertya fényes fürdőzés)még élvezetesebbé...

Batthyány Kastélyszálló, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Varázslatos szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-02
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.510,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-11 - 2019-12-22
 - Őszi tök-jó napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30