Jadzia: 3 nap kényeztetés - Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése
1. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül

3 nap kényeztetés

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Csodálatos három napot töltöttünk el kislányommal a kúriában. Barátságos a személyzet és remek a kiszolgálás. Rengeteg lehetőség közül lehet választani a kikapcsolódásra és pihenésre vágyóknak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Szeretnéd követni Jadzia felhasználót?    Igen

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24.

2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár...

2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész...

2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.

Batthyány Kúria, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-15 - 2020-08-31
 - Pihenés szeptemberben
Érvényes: 2020-09-10 - 2020-09-26
 - Nyár-on (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-31