Batthyány Kúria Zalacsány ★★★★

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány, Csány L. u. 24.

Batthyány Kúria Zalacsány a térképen

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése:

1. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Batthyány Kúria Zalacsány bemutatkozása

A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda Zalacsány szélén fekszik csendes, kellemes környezetben. A szobák korszerűsítése mellett a hotel lobbija, közösségi terei és parkja is átalakult. A Kúria tágas teraszain igazi élmény a zalai gasztronómia felfedezése.

Batthyány Kúria Zalacsány képei

Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár 10ig van reggeli, 8:45-kor érkeztünk, de már nem töltötték fel.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész kastélykertben. Aki nyugalomra vágyik, elvonulva a városok zajától, annak bátran tudom ajánlani.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A közelben sok látnivaló van. Az étkezéssel a társaság többsége elégedett volt. Kimondottan finom volt a vadpörkölt. Egy ember, aki nem eszik vöröshúst nem mindig talált magának megfelelő ételt. Hiányoltuk a halat. Kicsit kicsi az ebédlő, így nem tud egyszerre menni mindenki. A szobák jók, tiszták. A franciaágyak kényelmesek, a kanapé már nem.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szuperior szobát kértünk, helyette lakosztály kaptunk. Tea, kávé bekészítését ígérték , de ezt kérni kellett a recepción. Sajnos a hálórész egyik fala /mivel tetőrész volt/ erősen lejtett, nagyon kellett vigyázni a fejre! Éttermi ellátással megvoltunk elégedve. Kirándulási lehetőség,séták a tó partján, Kehidakustány Deák kúria,kerek templom Kallósdon.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Életünk során már több helyen jártunk, de nyugodtan állíthatom, hogy ilyen csodában még nem volt részünk! Meseszép környezetben rejlik a Kúria, ahol minden levegővétel egy életre belevésődik az emlékezetedbe a frissessége és a tisztasága miatt! Az épület káprázatos, a személyzet nagyon kedves, és külön kiemelném a tisztaságot, ami kifogástalan.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
nagyon szep hely szemelyzet baratsagosak segitokeszek etkezes kivalo koszonet a szakacsoknak felszolgaloknak a welnes resz amin lehetne javitani maga a szallo szep tiszta csaladias ajanlom mindekinek birone

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Nagyon elégedett voltam. A személyzet nagyon kedves, a szálloda tiszta és igényes, az ételek finomak ,és nagy a választék. A park csodálatos, a Wellness kellemes. Szívesen töltenék máskor is pár napot itt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Csodálatos három napot töltöttünk el kislányommal a kúriában. Barátságos a személyzet és remek a kiszolgálás. Rengeteg lehetőség közül lehet választani a kikapcsolódásra és pihenésre vágyóknak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Kissé csalódottak voltunk mert a 2015-ös évhez képest eltűnt az a vibráció, varázs a levegőből ami akkor átjárta, belengte az egész Kúriát. Vagy tulajdonos, managements /vezetőségi csere volt, vagy vmi más, de hátrányára vált. Meg kellene nézniük hogy nyugaton hogy működik egy 4*-os szállás. Ettől függetlenül ajánlható.

Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, szellemtúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.04-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 15.210,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Ács Apartman
8 nap/7 éjszaka 3.400 - 4.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Kaktusz Villa
Érvényes: 2019.11.02-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 27.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 18.253 - 26.052,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Harmónia Termál Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.709,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Toldi Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.04-ig
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándékkal, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Családi élmények kicsiknek-nagyoknak (min. 4 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Napi árak

ZalacsányX