Batthyány Kúria Zalacsány ★★★★

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány, Csány L. u. 24.

Batthyány Kúria Zalacsány a térképen

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése:

2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Akciós csomagok

Batthyány Kúria Zalacsány bemutatkozása

A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda Zalacsány szélén fekszik csendes, kellemes környezetben. A szobák korszerűsítése mellett a hotel lobbija, közösségi terei és parkja is átalakult. A Kúria tágas teraszain igazi élmény a zalai gasztronómia felfedezése.

Batthyány Kúria Zalacsány képei

Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 17.
Szeretném kiemelni a személyzet kedvességét és udvariasságát. A környezet nagyon szép a park rendezett. Tiszta, kényelmes szobák a kiszolgálás kitűnő. Rendkívül jól éreztük magunkat.
Köszönjük.

2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Gyönyörű a park, szép a szálloda berendezése. A személyzet nagyon készséges, kedves. Minden ablakon van szúnyogháló (! ) A szobák megfelelő nagyságúak, az ágy nagyon kényelmes, és nagy. A negatívumok ellenére nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli egy négy csillagos szállodához képest elég szegényes, egy hétig mindennap sima rántotta, virsli, vagy kolbász vagy véres hurka volt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Első wellness nyaralásunk nagyon jól sikerült! Mindennel elégedettek voltunk! Kedves személyzet, igényes környezet, finom ételek. Egy dolog van, amiben lehetne változtatni: a fürdőszobában elkélne egy fogas a ruháknak, törölközőknek a falon vagy az ajtó belső oldalán.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár 10ig van reggeli, 8:45-kor érkeztünk, de már nem töltötték fel.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész kastélykertben. Aki nyugalomra vágyik, elvonulva a városok zajától, annak bátran tudom ajánlani.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A közelben sok látnivaló van. Az étkezéssel a társaság többsége elégedett volt. Kimondottan finom volt a vadpörkölt. Egy ember, aki nem eszik vöröshúst nem mindig talált magának megfelelő ételt. Hiányoltuk a halat. Kicsit kicsi az ebédlő, így nem tud egyszerre menni mindenki. A szobák jók, tiszták. A franciaágyak kényelmesek, a kanapé már nem.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szuperior szobát kértünk, helyette lakosztály kaptunk. Tea, kávé bekészítését ígérték , de ezt kérni kellett a recepción. Sajnos a hálórész egyik fala /mivel tetőrész volt/ erősen lejtett, nagyon kellett vigyázni a fejre! Éttermi ellátással megvoltunk elégedve. Kirándulási lehetőség,séták a tó partján, Kehidakustány Deák kúria,kerek templom Kallósdon.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Életünk során már több helyen jártunk, de nyugodtan állíthatom, hogy ilyen csodában még nem volt részünk! Meseszép környezetben rejlik a Kúria, ahol minden levegővétel egy életre belevésődik az emlékezetedbe a frissessége és a tisztasága miatt! Az épület káprázatos, a személyzet nagyon kedves, és külön kiemelném a tisztaságot, ami kifogástalan.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
nagyon szep hely szemelyzet baratsagosak segitokeszek etkezes kivalo koszonet a szakacsoknak felszolgaloknak a welnes resz amin lehetne javitani maga a szallo szep tiszta csaladias ajanlom mindekinek birone

Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes wellness szolgáltatásokkal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hotel Bacchus
2021.04.02. - 2021.10.10.
Kristály Hotel
3-5 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, strand vagy múzeum belépőjeggyel
2021.07.09. - 2021.08.29.
Szent György-hegy Residence
Hegymagas
3 nap/2 éjszaka 175.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medencével, parkolással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Oázis Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 13.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
József Apartman
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.667 - 5.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.16. - 2022.03.04.
Főnix Club Hotel & Wellness
2 nap/1 éjszaka 13.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Szabó Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, szaunaszeánszokkal, animátor által vezetett foglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

ZalacsányX