Batthyány Kúria Zalacsány ★★★★

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány, Csány L. u. 24.

Batthyány Kúria Zalacsány a térképen

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése:

1. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Batthyány Kúria Zalacsány bemutatkozása

A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda Zalacsány szélén fekszik csendes, kellemes környezetben. A szobák korszerűsítése mellett a hotel lobbija, közösségi terei és parkja is átalakult. A Kúria tágas teraszain igazi élmény a zalai gasztronómia felfedezése.

Batthyány Kúria Zalacsány képei

Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár 10ig van reggeli, 8:45-kor érkeztünk, de már nem töltötték fel.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész kastélykertben. Aki nyugalomra vágyik, elvonulva a városok zajától, annak bátran tudom ajánlani.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A közelben sok látnivaló van. Az étkezéssel a társaság többsége elégedett volt. Kimondottan finom volt a vadpörkölt. Egy ember, aki nem eszik vöröshúst nem mindig talált magának megfelelő ételt. Hiányoltuk a halat. Kicsit kicsi az ebédlő, így nem tud egyszerre menni mindenki. A szobák jók, tiszták. A franciaágyak kényelmesek, a kanapé már nem.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szuperior szobát kértünk, helyette lakosztály kaptunk. Tea, kávé bekészítését ígérték , de ezt kérni kellett a recepción. Sajnos a hálórész egyik fala /mivel tetőrész volt/ erősen lejtett, nagyon kellett vigyázni a fejre! Éttermi ellátással megvoltunk elégedve. Kirándulási lehetőség,séták a tó partján, Kehidakustány Deák kúria,kerek templom Kallósdon.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Életünk során már több helyen jártunk, de nyugodtan állíthatom, hogy ilyen csodában még nem volt részünk! Meseszép környezetben rejlik a Kúria, ahol minden levegővétel egy életre belevésődik az emlékezetedbe a frissessége és a tisztasága miatt! Az épület káprázatos, a személyzet nagyon kedves, és külön kiemelném a tisztaságot, ami kifogástalan.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
nagyon szep hely szemelyzet baratsagosak segitokeszek etkezes kivalo koszonet a szakacsoknak felszolgaloknak a welnes resz amin lehetne javitani maga a szallo szep tiszta csaladias ajanlom mindekinek birone

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Nagyon elégedett voltam. A személyzet nagyon kedves, a szálloda tiszta és igényes, az ételek finomak ,és nagy a választék. A park csodálatos, a Wellness kellemes. Szívesen töltenék máskor is pár napot itt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Csodálatos három napot töltöttünk el kislányommal a kúriában. Barátságos a személyzet és remek a kiszolgálás. Rengeteg lehetőség közül lehet választani a kikapcsolódásra és pihenésre vágyóknak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Kissé csalódottak voltunk mert a 2015-ös évhez képest eltűnt az a vibráció, varázs a levegőből ami akkor átjárta, belengte az egész Kúriát. Vagy tulajdonos, managements /vezetőségi csere volt, vagy vmi más, de hátrányára vált. Meg kellene nézniük hogy nyugaton hogy működik egy 4*-os szállás. Ettől függetlenül ajánlható.

Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.11-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 17.512,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Ágnes Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.725 - 9.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, éttermi és fürdőkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 15.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros aromafürdővel, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

ZalacsányX