K.Linda: Egy csipetnyi Mennyország - Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése
2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül

Egy csipetnyi Mennyország

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Életünk során már több helyen jártunk, de nyugodtan állíthatom, hogy ilyen csodában még nem volt részünk! Meseszép környezetben rejlik a Kúria, ahol minden levegővétel egy életre belevésődik az emlékezetedbe a frissessége és a tisztasága miatt! Az épület káprázatos, a személyzet nagyon kedves, és külön kiemelném a tisztaságot, ami kifogástalan. Csodás parkon keresztül akár fürdőköntösben, romantikus sétával közelíthető meg a wellness részleg, melyben kicsik és nagyok is garantáltan örömüket lelik. Az étkezések során mindenki talál ínyére valót, amit egy halk zene mellett nyugodtan elfogyaszthat a Kúria ízléses kis éttermében! Ez a hely maga a nyugalom szigete, nyugodt szívvel ajánljuk mindenkinek, aki szeretne bepillantást nyerni egy csipetnyi Mennyországba!

Egy csipetnyi Mennyország - Batthyány Kúria Zalacsány

Szeretnéd követni K.Linda felhasználót?    Igen

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24.

2020. szeptember 17.
Szeretném kiemelni a személyzet kedvességét és udvariasságát. A környezet nagyon szép a park rendezett. Tiszta, kényelmes szobák a kiszolgálás kitűnő. Rendkívül jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2020. augusztus 24.
Gyönyörű a park, szép a szálloda berendezése. A személyzet nagyon készséges, kedves. Minden ablakon van szúnyogháló (!) A szobák megfelelő nagyságúak, az ágy nagyon kényelmes, és nagy. A negatívumok ellenére nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli egy négy csillagos szállodához képest elég...

2020. július 15.
Első wellness nyaralásunk nagyon jól sikerült! Mindennel elégedettek voltunk! Kedves személyzet, igényes környezet, finom ételek. Egy dolog van, amiben lehetne változtatni: a fürdőszobában elkélne egy fogas a ruháknak, törölközőknek a falon vagy az ajtó belső oldalán.

Batthyány Kúria, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Nyár-on (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
Érvényes: 2021-06-01 - 2021-09-12
 - Tavaszi feltöltődés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-05-31
 - Egyedi ajánlatkérés