Vendég: pihentető három nap - Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése
2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül

pihentető három nap

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szuperior szobát kértünk, helyette lakosztály kaptunk. Tea, kávé bekészítését ígérték , de ezt kérni kellett a recepción. Sajnos a hálórész egyik fala /mivel tetőrész volt/ erősen lejtett, nagyon kellett vigyázni a fejre!
Éttermi ellátással megvoltunk elégedve.
Kirándulási lehetőség,séták a tó partján, Kehidakustány Deák kúria,kerek templom Kallósdon. Közelben thermál fürdő, szálláson wellness lehetőség.

Elhelyezkedés:

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24.

2020. szeptember 17.
Szeretném kiemelni a személyzet kedvességét és udvariasságát. A környezet nagyon szép a park rendezett. Tiszta, kényelmes szobák a kiszolgálás kitűnő. Rendkívül jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2020. augusztus 24.
Gyönyörű a park, szép a szálloda berendezése. A személyzet nagyon készséges, kedves. Minden ablakon van szúnyogháló (!) A szobák megfelelő nagyságúak, az ágy nagyon kényelmes, és nagy. A negatívumok ellenére nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli egy négy csillagos szállodához képest elég...

2020. július 15.
Első wellness nyaralásunk nagyon jól sikerült! Mindennel elégedettek voltunk! Kedves személyzet, igényes környezet, finom ételek. Egy dolog van, amiben lehetne változtatni: a fürdőszobában elkélne egy fogas a ruháknak, törölközőknek a falon vagy az ajtó belső oldalán.

Batthyány Kúria, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Nyár-on (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
Érvényes: 2021-06-01 - 2021-09-12
 - Tavaszi feltöltődés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-05-31
 - Egyedi ajánlatkérés