kolo: Kellemes kikapcsolódás a Kastélyszállóban - Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése
1. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül

Kellemes kikapcsolódás a Kastélyszállóban

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.

Szeretnéd követni kolo felhasználót?    Igen

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24.

2020. július 15.
Első wellness nyaralásunk nagyon jól sikerült! Mindennel elégedettek voltunk! Kedves személyzet, igényes környezet, finom ételek. Egy dolog van, amiben lehetne változtatni: a fürdőszobában elkélne egy fogas a ruháknak, törölközőknek a falon vagy az ajtó belső oldalán.

2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár...

2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész...

Batthyány Kúria, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-10-31
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-31
 - Szellemes szünidő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, éjszakai fürdőzéssel, szellemtúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-23 - 2020-11-01