Kr.Ágnes: Nagyon otthonos szálloda, kis odafigyeléssel akár tökélet... - Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése
1. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül

Nagyon otthonos szálloda, kis odafigyeléssel akár tökéletes is lehetne.

2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Gyönyörű a park, szép a szálloda berendezése. A személyzet nagyon készséges, kedves. Minden ablakon van szúnyogháló (!) A szobák megfelelő nagyságúak, az ágy nagyon kényelmes, és nagy. A negatívumok ellenére nagyon jól éreztük magunkat.
A reggeli egy négy csillagos szállodához képest elég szegényes, egy hétig mindennap sima rántotta, virsli, vagy kolbász vagy véres hurka volt. Örültünk volna pl. egy tükörtojásnak... A vacsora szintén kissé egyszerű, de az ételek nagyon finomak voltak. Sajnos az étterem a kúriában tele van hangyával, egy alkalommal a cukorszóróból is hangyákat lehetett szórni a teába. Egy pincér van étkezésenként, időnként akármennyire is igyekszik, nem győzi a terítékek leszedését, az asztal újbóli elkészítését, a svédasztal töltését és a kávék, italok felszolgálását, sokszor várni kell, vagy magunknak teríteni (ettől persze nem esik le a gyűrű az ujjunkról, de mint írtam, négy csillagos szálloda....).

Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Kr.Ágnes felhasználót?    Igen

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24.

2020. szeptember 17.
Szeretném kiemelni a személyzet kedvességét és udvariasságát. A környezet nagyon szép a park rendezett. Tiszta, kényelmes szobák a kiszolgálás kitűnő. Rendkívül jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2020. július 15.
Első wellness nyaralásunk nagyon jól sikerült! Mindennel elégedettek voltunk! Kedves személyzet, igényes környezet, finom ételek. Egy dolog van, amiben lehetne változtatni: a fürdőszobában elkélne egy fogas a ruháknak, törölközőknek a falon vagy az ajtó belső oldalán.

2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár...

Batthyány Kúria, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - A hollywoodi csillogás éjszakája szilveszterkor (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-03
 - Őszi wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-10-31
 - Szellemes szünidő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, éjszakai fürdőzéssel, szellemtúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-23 - 2020-11-01