Szerényke: Festői környezetben elfogyasztott ebéd :o))) - Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése
5. helyezett a 45 zalaegerszegi étterem közül

Festői környezetben elfogyasztott ebéd :o)))

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
Már maga a "környezet" is lehengerlő lehet annak, aki szeret a természet lágy ölén egy jóízűt enni :o)
Választékos, íncsiklandó, különleges, helyi specialitásokkal gazdag étterem.
Kedves, udvarias és gyors kiszolgálás.
Az ízvilág fenomenális.:o)))
Jó szívvel ajánlom mindenkinek, a legjobb választás lehet étterem szempontból Zalaegerszegen:O)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Festői környezetben elfogyasztott ebéd :o))) - Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
Festői környezetben elfogyasztott ebéd :o))) - Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Szeretnéd követni Szerényke felhasználót?    Igen

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg
Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

2019. március 17.
Tegnap voltunk legutóbb, 230 km-ről autóztunk el Zalaegerszegre, hogy ott élő anyósom születésnapját megünnepeljük. Nejem előre foglalt asztalt, hogy biztosan legyen helyünk. Nem mellesleg, 33 éve ott volt a lagzink... persze akkor még egy egy szintes épület volt, de már akkor is jó helynek...

2017. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte. A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy...