Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
3. helyezett Zala-
egerszeg

8900 Zalaegerszeg, Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg a térképen

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése:

4. helyezett a 45 zalaegerszegi étterem közül
55. helyezett Nyugat Dunántúlon - 688 étterem közül

H-Szo 11:00-21:00
V 11:00-16:00
étterem, söröző, szálláshely étterme, vendéglő
diétás ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
rendezvény - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Heineken

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg bemutatkozása

Az Erdőgyöngye Étterem & Panzió Zalaegerszeg déli kapujában, az Alsóerdő szívében várja kedves vendégeit. Tavasztól őszig hangulatos kerthelyiségünkben ízlelhetik meg konyhánk specialitásait. Ilyenek a vadételek, a göcseji dödölle valamint sokak kedvence, a burgonya prósza.
Éttermünkben hétköznap 2 féle menüt, vasárnaponként svédasztalos ebédet kínálunk a hozzánk betérőknek.

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg képei

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte. A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy adagot. Az ételek finomak, mindegyikünk jól lakott még a fél adagot rendelők is!

Mobilról küldte. | 2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Szerintem Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. A kiszolgálás csak jó mert kicsit lassú. Az ételek nagyon finomak. A krumli pürének volt egyedül rossz íze.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Nyaralásunk végén hazafelé úton betértünk ide ebédelni! A pincérek kicsit nehezen értek oda hozzánk, de nagyon sokan voltak, úgyhogy ez érthető! Érkezésünk után körülbelül 10 percel érkezett egy pár! Közben megrendeltük az ételeinket! Az említett pár már jóllakott mire mi megkaptuk az ételt! ez elég bosszantó volt számomra, de amikor megláttam a rendelt ételt, a dühöm elszállt!
Zalaegerszeg

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Abban a korban vagyok, mikor nekem az Erőgyöngye hallatára a régi bulis évekre emlékszem, a feledhetetlen diszkókra egy dohos, penészes épületben. . Ennek mára már nyoma sincs. . Csak a gyönyörű környezet, amit a tulajdonosok a legjobb módon használtak ki, olvadtak bele. Tényleg egy gyöngyszem első ránézésre is az erdő szélén. Nagy, tágas, kellemes, hangulatot áraszt.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Halat ettünk a párommal. Citromos mártás ehetetlen volt a pisztráng öreg (fagyasztott) túlsütött.
Válasz az értékelésre - 2016. május 24.
Mélységesen sajnáljuk, hogy nem volt megfelelő az étel amit készítettünk, de sajnos nem áll módunkban friss pisztránggal dolgozni.

Ha nem okoz fáradságot kérem tájékoztasson róla hogy a pisztráng életkorát miként lehet megállapítani.

Köszönettel: Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető

Szerényke TOP szállásértékelő
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
Már maga a "környezet" is lehengerlő lehet annak, aki szeret a természet lágy ölén egy jóízűt enni :o)
Választékos, íncsiklandó, különleges, helyi specialitásokkal gazdag étterem.
Kedves, udvarias és gyors kiszolgálás.
Az ízvilág fenomenális.:o)))
Jó szívvel ajánlom mindenkinek, a legjobb választás lehet étterem szempontból Zalaegerszegen:O)

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Városhatáron, de már igazi erdei természeti környezetben áll a kívülről is vonzóan barátságos étterem. Közeli a parkolási lehetőség,vendégváró kialakítású a bejárat előtti tér és a termek is. Idősek és gyermekek is könnyen mozoghatnak benne. Hangulatos a bútorzat. A személyzet udvarias, mindig ott van, ha kell, mégsem tolakodóan.
Válasz az értékelésre - 2015. január 13.
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves szavait, és örömmel tölt el bennünket, hogy szerezhettünk önöknek pár kellemes órát.
Legyenek vendégeink máskor is, szeretettel várjuk önöket!

Üdvözlettel:Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Nagyon hangulatos hely, kívül belül kellemes a környezet :))
A kiszolgálás igényes, kedves és közvetlen :) Valentin napon a legszebb ajándék, ha itt töltik az estét a párok, gyönyörű volt a díszítés és hangulatos a zene :) Az ételek nagyon finomak ;) Párom szerint (és szerintem is) itt a legfinomabb a burgonyakrokett és a sajtmártás :) Teljes szívvel ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.05.31.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 15.105,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2018.12.22.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekanimációval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.14.
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.01. - 2018.12.01.
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.28. - 2018.06.20.
Hotel Európa Fit
5 nap/4 éjszaka 21.165 - 25.415,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.08.25.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2018.06.15.
Kőszeghegyalja Vendégház
Horvátzsidány
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna és pezsgőfürdő használattal
2018.01.01. - 2018.12.31.
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 4.050,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kedvezménnyel
2018.04.07. - 2018.04.27.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Viktória Zalaegerszeg
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Zalaegerszeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Vital Zalaegerszeg
Tavaszi megújulás Sárváron (min. 2 éj)
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Tavaszi feltöltődés Zalakaroson (min. 3 éj)

Erdőgyöngye Étterem ZalaegerszegX