Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg a térképen

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése:

7. helyezett a 40 zalaegerszegi étterem közül
228. helyezett Nyugat Dunántúlon - 705 étterem közül

H-Szo 11:00-21:00
V 11:00-16:00
étterem, söröző, szálláshely étterme, vendéglő
diétás ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
rendezvény - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Heineken

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg bemutatkozása

Az Erdőgyöngye Étterem & Panzió Zalaegerszeg déli kapujában, az Alsóerdő szívében várja kedves vendégeit. Tavasztól őszig hangulatos kerthelyiségünkben ízlelhetik meg konyhánk specialitásait. Ilyenek a vadételek, a göcseji dödölle valamint sokak kedvence, a burgonya prósza.
Éttermünkben hétköznap 2 féle menüt, vasárnaponként svédasztalos ebédet kínálunk a hozzánk betérőknek.

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg képei

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Tegnap voltunk legutóbb, 230 km-ről autóztunk el Zalaegerszegre, hogy ott élő anyósom születésnapját megünnepeljük. Nejem előre foglalt asztalt, hogy biztosan legyen helyünk. Nem mellesleg, 33 éve ott volt a lagzink. . . persze akkor még egy egy szintes épület volt, de már akkor is jó helynek számított a városban. Szóval. . .

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte. A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy adagot. Az ételek finomak, mindegyikünk jól lakott még a fél adagot rendelők is!

Mobilról küldte. | 2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Szerintem Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. A kiszolgálás csak jó mert kicsit lassú. Az ételek nagyon finomak. A krumli pürének volt egyedül rossz íze.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Nyaralásunk végén hazafelé úton betértünk ide ebédelni! A pincérek kicsit nehezen értek oda hozzánk, de nagyon sokan voltak, úgyhogy ez érthető! Érkezésünk után körülbelül 10 percel érkezett egy pár! Közben megrendeltük az ételeinket! Az említett pár már jóllakott mire mi megkaptuk az ételt! ez elég bosszantó volt számomra, de amikor megláttam a rendelt ételt, a dühöm elszállt!
Zalaegerszeg

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Abban a korban vagyok, mikor nekem az Erőgyöngye hallatára a régi bulis évekre emlékszem, a feledhetetlen diszkókra egy dohos, penészes épületben. . Ennek mára már nyoma sincs. . Csak a gyönyörű környezet, amit a tulajdonosok a legjobb módon használtak ki, olvadtak bele. Tényleg egy gyöngyszem első ránézésre is az erdő szélén. Nagy, tágas, kellemes, hangulatot áraszt.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Halat ettünk a párommal. Citromos mártás ehetetlen volt a pisztráng öreg (fagyasztott) túlsütött.
Válasz az értékelésre - 2016. május 24.
Mélységesen sajnáljuk, hogy nem volt megfelelő az étel amit készítettünk, de sajnos nem áll módunkban friss pisztránggal dolgozni.

Ha nem okoz fáradságot kérem tájékoztasson róla hogy a pisztráng életkorát miként lehet megállapítani.

Köszönettel: Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
Már maga a "környezet" is lehengerlő lehet annak, aki szeret a természet lágy ölén egy jóízűt enni :o)
Választékos, íncsiklandó, különleges, helyi specialitásokkal gazdag étterem.
Kedves, udvarias és gyors kiszolgálás.
Az ízvilág fenomenális.:o)))
Jó szívvel ajánlom mindenkinek, a legjobb választás lehet étterem szempontból Zalaegerszegen:O)

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Városhatáron, de már igazi erdei természeti környezetben áll a kívülről is vonzóan barátságos étterem. Közeli a parkolási lehetőség,vendégváró kialakítású a bejárat előtti tér és a termek is. Idősek és gyermekek is könnyen mozoghatnak benne. Hangulatos a bútorzat. A személyzet udvarias, mindig ott van, ha kell, mégsem tolakodóan.
Válasz az értékelésre - 2015. január 13.
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves szavait, és örömmel tölt el bennünket, hogy szerezhettünk önöknek pár kellemes órát.
Legyenek vendégeink máskor is, szeretettel várjuk önöket!

Üdvözlettel:Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Nagyon hangulatos hely, kívül belül kellemes a környezet :))
A kiszolgálás igényes, kedves és közvetlen :) Valentin napon a legszebb ajándék, ha itt töltik az estét a párok, gyönyörű volt a díszítés és hangulatos a zene :) Az ételek nagyon finomak ;) Párom szerint (és szerintem is) itt a legfinomabb a burgonyakrokett és a sajtmártás :) Teljes szívvel ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kétfogásos ebéddel, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.09.30.
Idill Hotel
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.01. - 2021.12.31.
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.995 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.11.03.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.09. - 2022.08.29.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 25.890,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.04. - 2022.01.31.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2022.04.15.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 2.333 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2022.04.15.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.09.29.
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 32.810,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunahasználattal, üdvözlőitallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalaegerszeg
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

Erdőgyöngye Étterem ZalaegerszegX