Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
3. helyezett Zala-
egerszeg

8900 Zalaegerszeg, Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg a térképen

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése:

5. helyezett a 45 zalaegerszegi étterem közül
65. helyezett Nyugat Dunántúlon - 649 étterem közül

H-Szo 11:00-21:00
V 11:00-16:00
étterem, söröző, szálláshely étterme, vendéglő
diétás ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
rendezvény - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Heineken

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg bemutatkozása

Az Erdőgyöngye Étterem & Panzió Zalaegerszeg déli kapujában, az Alsóerdő szívében várja kedves vendégeit. Tavasztól őszig hangulatos kerthelyiségünkben ízlelhetik meg konyhánk specialitásait. Ilyenek a vadételek, a göcseji dödölle valamint sokak kedvence, a burgonya prósza.
Éttermünkben hétköznap 2 féle menüt, vasárnaponként svédasztalos ebédet kínálunk a hozzánk betérőknek.

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg képei

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg vélemények

Mobilról küldte. | 2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Szerintem Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. A kiszolgálás csak jó mert kicsit lassú. Az ételek nagyon finomak. A krumli pürének volt egyedül rossz íze.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Nyaralásunk végén hazafelé úton betértünk ide ebédelni! A pincérek kicsit nehezen értek oda hozzánk, de nagyon sokan voltak, úgyhogy ez érthető! Érkezésünk után körülbelül 10 percel érkezett egy pár! Közben megrendeltük az ételeinket! Az említett pár már jóllakott mire mi megkaptuk az ételt! ez elég bosszantó volt számomra, de amikor megláttam a rendelt ételt, a dühöm elszállt!
Zalaegerszeg

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Abban a korban vagyok, mikor nekem az Erőgyöngye hallatára a régi bulis évekre emlékszem, a feledhetetlen diszkókra egy dohos, penészes épületben. . Ennek mára már nyoma sincs. . Csak a gyönyörű környezet, amit a tulajdonosok a legjobb módon használtak ki, olvadtak bele. Tényleg egy gyöngyszem első ránézésre is az erdő szélén. Nagy, tágas, kellemes, hangulatot áraszt.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Halat ettünk a párommal. Citromos mártás ehetetlen volt a pisztráng öreg (fagyasztott) túlsütött.
Válasz az értékelésre - 2016. május 24.
Mélységesen sajnáljuk, hogy nem volt megfelelő az étel amit készítettünk, de sajnos nem áll módunkban friss pisztránggal dolgozni.

Ha nem okoz fáradságot kérem tájékoztasson róla hogy a pisztráng életkorát miként lehet megállapítani.

Köszönettel: Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
Már maga a "környezet" is lehengerlő lehet annak, aki szeret a természet lágy ölén egy jóízűt enni :o)
Választékos, íncsiklandó, különleges, helyi specialitásokkal gazdag étterem.
Kedves, udvarias és gyors kiszolgálás.
Az ízvilág fenomenális.:o)))
Jó szívvel ajánlom mindenkinek, a legjobb választás lehet étterem szempontból Zalaegerszegen:O)

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Városhatáron, de már igazi erdei természeti környezetben áll a kívülről is vonzóan barátságos étterem. Közeli a parkolási lehetőség,vendégváró kialakítású a bejárat előtti tér és a termek is. Idősek és gyermekek is könnyen mozoghatnak benne. Hangulatos a bútorzat. A személyzet udvarias, mindig ott van, ha kell, mégsem tolakodóan.
Válasz az értékelésre - 2015. január 13.
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves szavait, és örömmel tölt el bennünket, hogy szerezhettünk önöknek pár kellemes órát.
Legyenek vendégeink máskor is, szeretettel várjuk önöket!

Üdvözlettel:Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Nagyon hangulatos hely, kívül belül kellemes a környezet :))
A kiszolgálás igényes, kedves és közvetlen :) Valentin napon a legszebb ajándék, ha itt töltik az estét a párok, gyönyörű volt a díszítés és hangulatos a zene :) Az ételek nagyon finomak ;) Párom szerint (és szerintem is) itt a legfinomabb a burgonyakrokett és a sajtmártás :) Teljes szívvel ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csokoládés masszázzsal és testkezeléssel, ajándék csokoládéval és pezsgővel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Malomkert Kehida Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.02. - 2017.08.31.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, csocsó és billiárd használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.08.31.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.14. - 2017.08.31.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
4 nap/3 éjszaka 19.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.26. - 2017.09.03.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
6 nap/5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis vagy félpanziós ellátással
2017.01.12. - 2017.12.31.
Misefa Kastélyszálló
Misefa
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és uszoda használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.18. - 2017.08.27.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Zalaegerszeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalaegerszeg
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi wellness akció (min. 2 éj)
Palace wellness élmények (min. 3 éj)
Hétköznapi wellness akció (min. 3 éj)

Erdőgyöngye Étterem ZalaegerszegX