Lbalazs: Születésnapi ebéd - Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése
3. helyezett a 45 zalaegerszegi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Születésnapi ebéd

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Halat ettünk a párommal. Citromos mártás ehetetlen volt a pisztráng öreg (fagyasztott) túlsütött.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Ételek / Italok: Szörnyű
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat:
Ár / érték arány: Gyenge

Szeretnéd követni Lbalazs felhasználót?    Igen

2016. május 24. - Erdőgyöngye Étterem válasza Lbalazs értékelésére:
Mélységesen sajnáljuk, hogy nem volt megfelelő az étel amit készítettünk, de sajnos nem áll módunkban friss pisztránggal dolgozni.

Ha nem okoz fáradságot kérem tájékoztasson róla hogy a pisztráng életkorát miként lehet megállapítani.

Köszönettel: Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető
Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg
Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

2017. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte. A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy...

2016. augusztus 22.
Szerintem Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. A kiszolgálás csak jó mert kicsit lassú. Az ételek nagyon finomak. A krumli pürének volt egyedül rossz íze.

2016. augusztus 1.
Nyaralásunk végén hazafelé úton betértünk ide ebédelni! A pincérek kicsit nehezen értek oda hozzánk, de nagyon sokan voltak, úgyhogy ez érthető! Érkezésünk után körülbelül 10 percel érkezett egy pár! Közben megrendeltük az ételeinket! Az említett pár már jóllakott mire mi megkaptuk az ételt! ez...