Xandi: Finom ételek, gyönyörű helyen - Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése
3. helyezett a 45 zalaegerszegi étterem közül

Finom ételek, gyönyörű helyen

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte.
A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy adagot. Az ételek finomak, mindegyikünk jól lakott még a fél adagot rendelők is!
Tényleg az erdő gyöngye:).
Köszönjük a vendéglátást, jól éreztük magunkat itt!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Xandi felhasználót?    Igen

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg
Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

2016. augusztus 22.
Szerintem Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. A kiszolgálás csak jó mert kicsit lassú. Az ételek nagyon finomak. A krumli pürének volt egyedül rossz íze.

2016. augusztus 1.
Nyaralásunk végén hazafelé úton betértünk ide ebédelni! A pincérek kicsit nehezen értek oda hozzánk, de nagyon sokan voltak, úgyhogy ez érthető! Érkezésünk után körülbelül 10 percel érkezett egy pár! Közben megrendeltük az ételeinket! Az említett pár már jóllakott mire mi megkaptuk az ételt! ez...