kitika: Nyugodtan bízdd magad a vendéglátóra! - Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése
5. helyezett a 45 zalaegerszegi étterem közül

Nyugodtan bízdd magad a vendéglátóra!

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Városhatáron, de már igazi erdei természeti környezetben áll a kívülről is vonzóan barátságos étterem. Közeli a parkolási lehetőség,vendégváró kialakítású a bejárat előtti tér és a termek is. Idősek és gyermekek is könnyen mozoghatnak benne. Hangulatos a bútorzat. A személyzet udvarias, mindig ott van, ha kell, mégsem tolakodóan. Egyéni igények esetén is rugalmasak. Az ételek a táj jellegzetességeinek megfelelőek, nagyon finomak és bőségesek. Az élőzene pedig fenomenális, ma már kevés helyen hallható, hamar jó hangulatot teremt.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni kitika felhasználót?    Igen

2015. január 13. - Erdőgyöngye Étterem válasza kitika értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves szavait, és örömmel tölt el bennünket, hogy szerezhettünk önöknek pár kellemes órát.
Legyenek vendégeink máskor is, szeretettel várjuk önöket!

Üdvözlettel:Kerekesné
Kerekes Ildikó, üzemeltető
Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg
Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

2017. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte. A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy...