Pitvar Söröző, Vendéglő, Panzió & Lovagi Étterem Zalaegerszeg

4,9
a 41 zalaegerszegi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő

Pitvar Söröző, Vendéglő, Panzió & Lovagi Étterem Zalaegerszeg bemutatkozása

A Pitvar Sörözőt 1995. június 15-én nyitottuk, délután 4 órakor.
Kezdetben kísérleti jelleggel készítettünk ételeket, de a felmerülő igények miatt fokozatosan bővítettünk.
Először csak az étlapot tettük változatosabbá, 2000 nyarán pedig egy 100 férőhelyes pinceétteremmel a befogadóképességet is növelnünk kellett.

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Pitvar Söröző, Vendéglő, Panzió & Lovagi Étterem Zalaegerszeg vélemények

Kiváló 2017. június 13.gyerekekkel járt itt
szuper hely csak ennyit tudok írni, ki kell próbálni, finom étkek,italok, kedves kiszolgálás, jó árak, böséges az étel,családias hely, szuper hely, mindenkinek ajánlom, nagyon jükat ettünk ott a nyaralásunk ideje alatt, mindig oda vágytunk vissza, de nem bántuk meg. Ha osztélyozni kellene mindenböl ötöst tudnánk adni
Kiváló 2016. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Ez egy klassz családi étterem,választékos étlappal. A felszolgálók kedvesek,készségesek. Már évek óta járunk ide a párommal és a gyerekekkel. Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. Az ételekben még sosem csalódtam, mindig friss és bőséges adagokat kaptunk. Vannak újítások is, a somlói golyó például fantasztikus. Ráadásul mindezt jó áron. Mindenkinek bátran ajánlom!
Kiváló 2016. január 1.a párjával járt itt
Barátságos, családias,színvonalas a felszolgálok kedvesek,rugalmasak.
A zene kitűnő és vendégbarát.Baráti társaságok kedvelt szabadidős helye.
Bátran merem ajánlani minden barátomnak és leendő barátomnak.

Zalaegerszeg legjobb élőzenés szórakozóhelye korosztályom számára véleményem szerint.
Kiváló 2014. december 21.gyerekekkel járt itt
Családias légkör. maga a miliő nagyon tetszik. Az étel ajánlat mindig bevált. Kiszolgálás udvarias gyors baráti. Házias ételek, de különlegességek is találhatók az étlapon. Minden családi rendezvényt itt tartunk esküvőt, házassági évfordulót még az érettségi találkozót is. Az árak barátiak.
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Kiváló! Finom ételek! Udvarias kiszolgálás! ! Mindig finom és bőséges volt az étel. A felszolgálók udvariasak, és figyelmesek voltak. Ajánlóm másoknak is, és ha lehetőségem lesz, visszamegyek a családommal. Menüt ettünk, ami nagyon finom volt. Nem kellett sokat várni az ételre! Mindig mosolyogva fogadtak. Egyszerűen kiválóan éreztük magunkat.
Kiváló 2014. július 3.a párjával járt itt
A Pitvar vendéglő szuper kerthelységgel rendelkezik,a kiszolgáló személyzet mind egytől-egyig kedves,és szolgálatkész,ráadásként mosolygós csapat!
A megrendelt étel pillanatok alatt elkészült,mind látványra mind pedig ízvilágra első osztályú volt!
Csakis ajánlani tudom mindenkinek ezt a helyet!
Pitvar Söröző, Vendéglő, Panzió & Lovagi Étterem Zalaegerszeg a térképen
8900 ZalaegerszegHonvéd u. 70.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, magyar slágerek, pop, rock, báli zene
Különtermek
Felső éttelem - max. 30 fő