krisz506

krisz506 adatlapja

Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.08.03

Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Már kétszer jártunk ebben a szállodában a családdal. A gyerkőcök minden percet élveztek. A személyzet kedves és figyelmes. Az apartman szépen berendezett, kényelmes, jó kialakítással. Az ételek nagyon finomak, választékosak, a család minden tagja talált fogára valót. A wellness kellemes, bár lehetne kicsit nagyobb, hogy ne kelljen vadászni mikor férünk be a jakuzziba.
Kiváló 2016. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Ez egy klassz családi étterem,választékos étlappal. A felszolgálók kedvesek,készségesek. Már évek óta járunk ide a párommal és a gyerekekkel. Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. Az ételekben még sosem csalódtam, mindig friss és bőséges adagokat kaptunk. Vannak újítások is, a somlói golyó például fantasztikus.
2016. május 5.a párjával járt itt
Kedves férjemmel töltöttem itt pár napot. Nekem a szálloda hangulata, az étterem a gyerekkoromat, a 80-as éveket juttatta eszembe. A személyzet kedves, segítőkész volt. Az ételek fantasztikusak. Több szállodában jártam már, de ilyen bőséges, hangulatos vacsorát sehol sem találtam. Külön tetszett, hogy többféle házias desszert közül is választhattunk.