Vivien Panzió Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Ilosvai út 13.

Vivien Panzió  Zalaegerszeg a térképen

Vivien Panzió Zalaegerszeg értékelése:

5. helyezett a 24 zalaegerszegi szállás közül
293. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Vivien Panzió Zalaegerszeg vélemények

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Minden évben nyáron ott töltünk legalább 1 hetet. Imádunk itt lenni mindenkinek ajánlom nagyon csendes nyugodt környezet nagyon jó levegő. Fiatal vendéglátóink mindig minden készséggel állnak mindenki rendelkezésére mi már 8 éve járunk ide de még ingyen se mennék Welness hotelekbe ahol pihenni aztán egyáltalán nem lehet.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 12.
Mindenkinek ajánlom nagy csendes jó hely. Fiatal vendéglátóink mindig készséggel állnak bármibe rendelkezésünkre. Az én családom 6 éve jár ide és minden maximálisan megvagyunk elégedve. Csodálatos a szomszédos termál fürdő is ahol mindenki megtalálja a szórakozását télen is és nyáron is. Nyáron is ha nincs annyira jó idő lehet fürdeni.

2014. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A zalaegerszegi Vivien Panzió remek szálláshely! Fiatal vendéglátónk végtelenül kedves és rugalmas volt (május elejei esős hétvégén külön kérés és felár nélkül fűtöttek, ami rendkívül jól esett az átfázott csoportunknak). Jó éttermeket, vacsorázó helyeket ajánlottak a számunkra és nem volt probléma a hangos mulatozásunk sem.

Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, sportolási lehetőségekkel, belépővel a Csácsi állatsimogatóba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.09.24.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 12.650 - 33.396,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.27-ig

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

ZalaegerszegX