Vivien Panzió Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Ilosvai út 13.

Vivien Panzió  Zalaegerszeg a térképen

Vivien Panzió Zalaegerszeg értékelése:

5. helyezett a 23 zalaegerszegi szállás közül
307. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Vivien Panzió Zalaegerszeg vélemények

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Minden évben nyáron ott töltünk legalább 1 hetet. Imádunk itt lenni mindenkinek ajánlom nagyon csendes nyugodt környezet nagyon jó levegő. Fiatal vendéglátóink mindig minden készséggel állnak mindenki rendelkezésére mi már 8 éve járunk ide de még ingyen se mennék Welness hotelekbe ahol pihenni aztán egyáltalán nem lehet.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 12.
Mindenkinek ajánlom nagy csendes jó hely. Fiatal vendéglátóink mindig készséggel állnak bármibe rendelkezésünkre. Az én családom 6 éve jár ide és minden maximálisan megvagyunk elégedve. Csodálatos a szomszédos termál fürdő is ahol mindenki megtalálja a szórakozását télen is és nyáron is. Nyáron is ha nincs annyira jó idő lehet fürdeni.

2014. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A zalaegerszegi Vivien Panzió remek szálláshely! Fiatal vendéglátónk végtelenül kedves és rugalmas volt (május elejei esős hétvégén külön kérés és felár nélkül fűtöttek, ami rendkívül jól esett az átfázott csoportunknak). Jó éttermeket, vacsorázó helyeket ajánlottak a számunkra és nem volt probléma a hangos mulatozásunk sem.

Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.01. - 2020.10.31.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

ZalaegerszegX