Két nap a Willisben.

Willis Hotel Business & Wellness ZalaegerszegWillis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg a térképen

Átlagos 2022. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. június 19.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Sokáig gondolkodtam, hogy közzé tegyem-e tapasztalatainkat.
Amiért mégis megteszem, hogy a szálloda vezetésének figyelmét felhívjam, nem szabad becsapni a vendégeket.
Igen, becsapva éreztük magunkat, mert nem azt kaptuk, amit ígértek az étkezéssel kapcsolatban. Foglalásunkat félpanziós, svédasztalos étkezéssel igazolták vissza, ehhez képest, csak étlapról történő választásra volt lehetőségünk.
Az viszont tény, hogy az ételek nagyon finomak voltak és szemet gyönyörködtető tányért kaptunk, de a mennyisége igen kevés volt.
A reggeli étkezésre nem volt panaszunk, az gazdag, minden igényt kielégítő volt.
Megkérdeztük, hogy mi a svédasztalos vacsora hiányának oka, azt válaszolták, hogy kevesen vagyunk vendégek. Hát, elfogadtuk a választ, de reménykedtünk, talán másnap többen leszünk és nem kell pótvacsoráról gondoskodnunk.
Tévedtünk. Annak ellenére, hogy sok vendég érkezett, a vacsora ugyanúgy étlapról volt választható, igaz, annyi változással, hogy előző nap kétféle levesből, másnap háromféle levesből lehetett választani.
Azért szóvá tettük, hogy a mennyiséget, szíveskedjenek növelni. Meg is lett az óhajunk, az előző napi hús mennyiségét a duplájára emelték, egyről kettőre.
A wellness kisebb mint a képeken látható, de a kevés vendég esetében volt csak komfortos, csak a jakuzziban volt lehetőség leülni. A fúvókáiból esetenként elég hűvös víz áramlott, ami számunkra kellemetlen volt.
A szoba tágas, de picit zajos, annak ellenére, hogy a belső udvarra nyíltak az ablakok. Az ágy nagyon kényelmes, kipihenten ébredtünk.
A fürdőszobában a mosdó alatt állt a víz, annak ellenére is, hogy megjavították, igy elég kényelmetlen volt annak használata. A zuhanyfülke tágas, kényelmes. A törölközők és fürdőköpenyek is nagyon klasszak, puha tapintásúak, használatuk kellemes érzetet adott.
A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész volt.
Összességében jól éreztük magunkat.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Kiváló

Willis Hotel Business & Wellness további értékelései

2024.01.09barátokkal
2023 Szilveszterét töltöttük baráti körben a hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és kézséges. A szoba tiszta és kényelmes. Külön kiemelném az ágyat, (nekem az ágy a fóbiám mivel rossz alvó vagyok) ami "Óriási" méretű két darab hosszúkás párnával nagy takaróval ellátott és...
2024.01.03barátokkal
Minden nagyon jó volt, kivéve az elhelyezést. 4 felnőttnek foglaltam 2 szobát, és ami nem nagyon tetszett hogy a két dzoba nem egymás mellett volt, vagy egymással szemben. Az egyik szoba a folyosó egyik vegén, a masik szoba pedíg a másik végén. Na meg hiányoltam az erkélyt, ahova ki tudtuk volna...
2023.12.05a párjával
A hotel nagyon jó helyen, a központ mellett található. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szoba tiszta, jól felszerelt (fürdőköpeny és papucs is), azonban a minibár hűtő kulcsra volt tárva, így saját dolgot nem lehetett beletenni. A reggeli bőséges volt, de a meleg ételek (tojás,...

A Willis Hotel Business & Wellness legnépszerűbb csomagjai

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
39.000 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
2026.03.11-ig
Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
42.000 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel