Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg ★★★★

4,1
a 26 zalaegerszegi szállás közül
Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg
Willis Hotel Business & Wellness ZalaegerszegWillis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg

A Willis Hotel Business & Wellness legnépszerűbb csomagjai

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Húsvéti ajánlat
03.29-04.01.
Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
39.000 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg vélemények

Kiváló 2024. január 9.barátokkal járt itt
2023 Szilveszterét töltöttük baráti körben a hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és kézséges. A szoba tiszta és kényelmes. Külön kiemelném az ágyat, (nekem az ágy a fóbiám mivel rossz alvó vagyok) ami "Óriási" méretű két darab hosszúkás párnával nagy takaróval ellátott és tökélestes a pihenésre.
Kiváló 2024. január 3.barátokkal járt itt
Minden nagyon jó volt, kivéve az elhelyezést. 4 felnőttnek foglaltam 2 szobát, és ami nem nagyon tetszett hogy a két dzoba nem egymás mellett volt, vagy egymással szemben. Az egyik szoba a folyosó egyik vegén, a masik szoba pedíg a másik végén. Na meg hiányoltam az erkélyt, ahova ki tudtuk volna tenni hűlni az üdítőt, meg a vizet, mert hűtő nem volt a szobában. Ezeken kívül minden tökéletes volt.
2023. december 5.a párjával járt itt
A hotel nagyon jó helyen, a központ mellett található. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szoba tiszta, jól felszerelt (fürdőköpeny és papucs is), azonban a minibár hűtő kulcsra volt tárva, így saját dolgot nem lehetett beletenni. A reggeli bőséges volt, de a meleg ételek (tojás, szalonna…) langyosak voltak sajnos.
Átlagos 2023. augusztus 7.a párjával járt itt
Meglepő volt az érkezéskor a szállás és étkezes teljes összegének kérése, kifizettetése. Korai érkezés kifizetésekor nem közölték, hogy a wellness részleget csak délután 3-tól lehet igénybe venni. A wellness részlegen csak a létszám függvényében kezdték felfűteni a szaunát.
Átlagos 2023. január 2.barátokkal járt itt
A Willis Hotelben töltöttem a szilvesztert. A szálloda a centrumban helyezkedik el, tisztaság volt, az étteremben nagy választék volt az ételekből. Több pozitívumról nem tudok beszámolni, mert minden elég szervezetlennek tűnt. 2 külön ágyas szobát foglaltam, előtte telefonáltam is a hotelbe, hogy tényleg így lesz-e.
Átlagos 2022. november 9.a párjával járt itt
Az egész szálloda nagyon szepen fel van újítva, a szemelyzet nagyon kedves, és segítőkész, viszont a szolgáltatásokon túlsagosan is spórolnak. Az étel nagyon finom volt, de mindig volt valamilyen magyarázat, hogy miért is nem svédasztalos a vacsora. Ez nagyon kiábrándító volt. Koktélt inni csak a medencénél lehetett, a bárban nem. Maradt bennünk egy "ez lehetett volna sokkal jobb is" érzés.
Kiváló 2022. augusztus 22.a párjával járt itt
Az egész szálloda tetszett. Kedves személyzet így bele értve az egész személyzet.Tiszta és kényelmes szoba. A reggeli vacsora ízletes. Wellness csodálatos.
Negatívumok:Vacsora csak kettő nap volt svédasztal,a szobában a hűtő nem igen hűtött és a tévéműsor magyar nyelvű 4-5 volt. sport műsor szinte semmi!
2022. július 6.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat a hotelben, de van néhány dolog, ami még kellemesebbé tehette volna a pihenésünket. A személyzet kedves és figyelmes volt. Igen kényelmes ágyak voltak a kellemes és tiszta szobában. Apró negatívum, hogy a TV csatornaválaszték szerény volt, ahhoz képest, hogy a belvárosban voltunk.
Kiváló 2022. június 29.barátokkal járt itt
Nagyon udvarias, figyelmes, készséges és mosolygós a személyzet. A szoba szép, az ágyak kényelmesek és nagyok. Nem működött a kishűtőnk, de rögtön felajánlottak egy szobacserét, amivel ugyan nem éltünk, de onnantól kezdve bőségesen kaptunk jeget az étteremből. A wellness részleg tiszta, gyönyörű és minden igényt kielégítő.
Átlagos 2022. június 19.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Sokáig gondolkodtam, hogy közzé tegyem-e tapasztalatainkat. Amiért mégis megteszem, hogy a szálloda vezetésének figyelmét felhívjam, nem szabad becsapni a vendégeket. Igen, becsapva éreztük magunkat, mert nem azt kaptuk, amit ígértek az étkezéssel kapcsolatban.
Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg a térképen
8900 ZalaegerszegBalatoni út 2/a
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • Kneipp taposómedence • sodrómedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár