Arany Vendéglő Zalakaros

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Arany Vendéglő Zalakaros vélemények

Szörnyű 2016. november 14., csoporttal járt itt
Csak csatlakozni tudok az előző kommenthez, senkinek sem ajánlom ezt a helyet. A kiszolgáló hölgy türelmetlen, agresszív, néha udvariatlan [Moderálva - a szerk. ] stílusban kommunikált a vendégekkel, többek között velünk is. Ottlétünk alatt 1 betérő pár egy ilyen "wellcome" beszólás után már le sem ült, ment tovább egy másik helyre (ők tették jól).
Szörnyű 2016. február 15.a párjával járt itt
Senkinek nem ajànlom az èttermek elhiszem hogy februàrban mèg nincs főszezon ,de azèrt az ètelek szavatossàgàra oda figyelhetnènek. Kihoztak 2 ètelt a pàrom ètelènek szaga volt megszagoltam èn is visszakūldtūk azt mondta a szakàcs hogy a pàclè szagàt èreztūk persze nem kèrtūnk màst èn sem ettem meg az èn ebèdemet de nem szàmoltàk fel az ètel àràt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. április 17.a párjával járt itt
Ilyen koratavaszi idényben egyedül árválkodik a Bodahegyi úti étterem-soron. A kedves kiszolgáló hölgy: évek óta azonos személy.
Jól főznek, a vörösboros szarvaspőrkölt különösen jól sikerült. Korrekt adagokat adnak. Ár és minőség nagyjából egyensúlyban van. Van kis terasz is, ha jó az idő, már ilyenkor is "működik".
Sajnálatos, hogy bankkártyával NEM lehet fizetni?