grocceni: Étterem esti funkcióváltással - Coral Étterem - MenDan Magica Spa & Wellness Hotel Zalakaros

Étterem esti funkcióváltással

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Mendan szállodakomplexum több egységét bíráltam már. Most pedig következzék az egyik legérdekesebb! Mit is jelentenek a címben írt szavak? Hát igen ... ez érdekes. Délidőben itt svédasztalos ebédet fogyaszthatunk (akinek a félpanzió bőséges reggelije és vacsorája nem lenne elegendő). Aztán kora este elkezd átalakulni. Megnyílik a bár (Coral bar and funhouse) és elkezd a szobákból leszivárogni a társadalmi életre vágyakozó réteg. A lokál régi bakelitlemezekkel van tele és a retrohangulat érdekben régi rádió és lemezjátszó is díszletül szolgál. Három filccel borított asztal (billiárd és rex) a dákóbolondoknak. Mire jó még a 720-as konzerves üveg? Hát lámpatestnek. A zárt dohányzó egész nap elérhető.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni grocceni felhasználót?    Igen

8749 Zalakaros
Gyógyfürdő tér 8.

Vélemények grocceni felhasználótól

2020. február 9.
Többször is írtam dicsérő szavakat erről a helyről, melyeket most a legnagyobb sajnálatomra meg kell változtatnom. Balatonfüredi félpanziós wellness hétvégénk szombatján sétálni indultunk. Együnk egy velős pirítóst a hatlépcsősben! - mondtuk egybehangzóan. Pár percet vártunk az asztalra, mert...

2020. február 8.
Jelenlegi füredi wellness hétvégén is kiugrottunk egy süti-kávé fogyasztásra. A hely most is az eddig megszokott színvonalat hozta a sütemények frissessége, íze tekintetében egyaránt. A hölgy és barista fia kellő humorral és udvariassággal visszacsábítják a vendéget. Vissza is fogunk menni ......

2020. február 8.
Külföldi vendégeink már ismerik a város frekventált vendéglőit. Így hát újítottunk, oda visszük el őket, ahol mi mindig jót ettünk. A télen zárt helyre beszoruló bisztróban most sem kellett csalódnunk. Nagyon finom ételeket hozott ki az udvarias társaság rekord gyorsasággal. Jól csinálják....