Horváth Zoltán: Kellemes tavaszi este - Kilátó Borozó Zalakaros

1. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül

Kellemes tavaszi este

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Baráti társasággal érkeztünk a Borozóba, négyesben. Bort, üdítőket, különleges pálinkákat kóstoltunk, melyek kitűnően passzoltak az ételhez, amit választottunk: két adag kacsacombot, csülköt, valamint vargányával és sajttal töltött karajt ettünk. Friss, rendkívül ízletes volt az összes étel! Desszertként kipróbáltam a zalai aludttejes prószát, ami valami fantasztikus volt! Kitűnő hely, nagyszerű ételek és italok, kedves kiszolgálás! Bátran ajánlom!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Horváth Zoltán felhasználót?    Igen

Kilátó Borozó Zalakaros
8749 Zalakaros
Kilátó út 44.

2019. augusztus 31.
Barátságos kiszolgálás, finom bőséges adagok! Aki Zalakaroson jár feltétlen térjen be ide.

2019. június 30.
Zalakarosi pihenésünk idején nem hagynánk ki a Kilátó Borozót! Nagyon hangulatos hely, tökéletesen beleillik a tájba, a kisváros gyöngyszeme. Szakmáját szívvel-lélekkel végző tulajdonos és családja, közvetlen, ha a munkája lehetővé teszi, hogy pár pillanatot szusszanjon, szívesen osztja meg...

2019. május 5.
Nagyon finomak voltak az ételek! Kedves a kiszolgálás! Tiszta,kellemes hely és minden felújított.