Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
49 fotó

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.
Tovább olvasom >>

4,9Kiszolgálás
4,8Hangulat
5Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
37.500 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Kiváló 2022. május 8.egyedül járt itt
A kilátó megmászásával csodálatos panorámában volt részem. Alatta pedig ez a hangulatos egyszerű, mégis lenyűgöző kis borozó. Hívogató táblával, melynek hatására engedtem a csábításnak. Nem csalódtam. Igazi vendégszeretet, isteni finom, illatos, friss ételek, zalai ízek fogadtak. Kitűnő árfekvéssel, hangulatos hely. Imádtam minden percét az ott töltött időnek. Hálásan köszönöm.
Itt fényképeztem:
Kilátó Borozó Zalakaros - EgyébKilátó Borozó Zalakaros - EgyébKilátó Borozó Zalakaros - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 84 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 21.családjával járt itt
Itt lehet megkóstolni a legfinomabb kemencés kacsacombot. Ízesen fűszeres, porhanyós, ahogy kell. A többi étel is finom volt.
Csak gratulálni tudok az állandó magas minőségért a Kilátó borozó tulajdonosának és az egész csapatának.
Ha tehetjük, minden évben meglátogatjuk, és nem csalódtunk még egyszet sem.
A kiszolgálás kedves, udvarias, viszont érdemes előre asztalt foglalni.
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 69 városban járt márFelfedező - 93 helyen első értékelőNépszerű író - 988 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. június 10.a párjával járt itt
Zalakarosi nyaralásunk során megmásztuk a felújított kilátót, és utána a kilátó melletti étterembe tértünk be. A helyi ínyencségnek számító aludttejes prószát kóstoltuk, ami nagyon finom lett. Főételt a szállodai félpanzió miatt nem akartunk enni, a szomszédos asztalokhoz hatalmas adagok érkeztek, az árak elfogadhatóak.
4Hangulat
4Tisztaság
Kiváló 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Barátságos kiszolgálás, finom bőséges adagok! Aki Zalakaroson jár feltétlen térjen be ide.
Kiváló 2019. június 30.a párjával járt itt
Zalakarosi pihenésünk idején nem hagynánk ki a Kilátó Borozót! Nagyon hangulatos hely, tökéletesen beleillik a tájba, a kisváros gyöngyszeme. Szakmáját szívvel-lélekkel végző tulajdonos és családja, közvetlen, ha a munkája lehetővé teszi, hogy pár pillanatot szusszanjon, szívesen osztja meg tapasztalatait a vendégekkel( legalábbis velünk biztosan :) ) Kemencés ételei verhetetlenek :), de az utóbbi nagy kedvenc a vargányával és sajttal töltött karaj lett.
Kiváló 2019. május 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek! Kedves a kiszolgálás! Tiszta,kellemes hely és minden felújított.
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Négynapos zalakarosi tartózkodásunk második napján fedeztük fel az éttermet. Mivel férjem húsimádó, nem is volt kérdés, hogy a következő napokon melyik étterembe menjünk. A kemencében sült csülökből többször is rendelt :-). Vegetáriánusként a prószát párolt káposztával teszteltem, az is finom volt, mint a rétesek.
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2018. november 20.a párjával járt itt
Ha erre járunk csak ide megyünk. Kifogástalan a kiszolgálás és fantasztikusak az ételek. A kemencében folyamatosan sülnek a jobbnál jobb finomságok. Ezeket nem szabad kihagyni, de babgulyásuknak sincs párja. Ha jól emlékszem 3 fix kemencés étel van: Kacsacomb, Csülök, Tarja/Oldalas. A hely hangulatos és gyönyörű a környék is.
Kiváló 2018. október 30.barátokkal járt itt
A kiszolgálás az ételek minősége az étterem hangulatos elhelyezkedése mesébe illő !
A kemencében sült csülköt mindenkinek ajánlom !
Fenomenális íz orgia !
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk Zalakaroson, és az oldalon olvasott vélemények alapján választottuk a Kilátó Borozót. Nagyon finom volt a kacsacomb, és a sertés pecsenye is! Nem "tipikus éttermi" hangulatú, inkább tényleg egy borozóhoz hasonlítanám, de ez ne vegye el az ide látogatók kedvét, mert a legjobb pecsenyét itt készítik :-)
Az étterem mellett azonban a kilátót hiába kerestük, elbontották.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Tisztaság
37 értékelés / 4 oldalon
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
Konyha jellege
Specialitás
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Főétel
Csapolt sörök