1. helyezett
Zalakaros
Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás
8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, vendéglő
kemencében sült fogások ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Visa, Amex
Soproni

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Nyitvatartásunk:
Március 15.-től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004.-ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.

Csináltattunk a gyerekeknek játszóteret és családbarát a tettük a helyet, hozzánk kutyával is be lehet jönni.

2010.-ben egy Székely búbos kemencét építettünk és specializálódtunk a kemencés ételekre. A kemencés húsokat (csülök a kacsacomb oldalas-tarja) sütés előtt egy különleges egyedi páccal készítjük elő, majd házi párolt káposztával és cikkes héjas burgonyával tálaljuk. Ezek az ételek a mai napig is nagy népszerűségnek örvendenek.

Minden szombaton rétest sütünk, ami szintén saját recept alapján készül, de meg megtalálható választékunkban a zalai aludttejes prósza.
Sokan kedvelnek minket a házias ételek és a családias vendéglátásunk miatt.

A borozó kb. 100 férőhelyes, rossz időben egy 60 fős zárt, fűthető sátorban tudjuk fogadni a vendégeket.

Az üzletünktől 10 méterre található a Zalakarosi Kilátó. Programként kiváló a csiga túra tanösvény illetve az erdőben található túraútvonalak.

Étlapunkat és választékunkat úgy állítottuk össze, hogy a család minden tagja megtalálja a számára megfelelő ételt.

Étlapunkat és árainkat az étel-ital kínálat menüpont alatt találják.

Várjuk Önöket szeretettel és finom nagy adag kemencés húsainkkal.
Zsolti, Szilvi és a Kilátó borozó dolgozói.:
A Kilátó-Borozó dolgozói.

Kilátó Borozó Zalakaros képei

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A kiszolgálás az ételek minősége az étterem hangulatos elhelyezkedése mesébe illő !
A kemencében sült csülköt mindenkinek ajánlom !
Fenomenális íz orgia !

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Férjemmel jártunk Zalakaroson, és az oldalon olvasott vélemények alapján választottuk a Kilátó Borozót. Nagyon finom volt a kacsacomb, és a sertés pecsenye is! Nem "tipikus éttermi" hangulatú, inkább tényleg egy borozóhoz hasonlítanám, de ez ne vegye el az ide látogatók kedvét, mert a legjobb pecsenyét itt készítik :-)
Az étterem mellett azonban a kilátót hiába kerestük, elbontották.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom kemencés kacsacombot ettünk, forrón érkezett, kellemesen fűszerezve. A hozzá tartozó párolt káposzta és cikkburgonya is telitalát volt. A kiszolgálás kedves, gyors. Csak ajánlani tudom mindenkinek, érdemes meglátogatni!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Feleségemmel és ismerősünkel érkeztünk a borozoba,hármasban. Alkoholmentes sört üdítőket kértünk,ételt 1 adag kacsacombot,sült oldalas tarjával,valamint 1adag rántott húst. Sajnos a kacsacombot és káposztát hidegen hozták és erősen füstős volt. A sült oldalas és tarja nagy adag csont volt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Üdvözlöm!
Teljesen jogos az elégedetlensége. Pincérként én is a placcon dolgoztam csak az alsó részen. Nekem annyit mondott a kolléganő ,hogy kevés volt az oldalas és a tarja adagja és számolhat-e fél áron. Természetesen jóvá hagytam de ilyen esetben tényleg lehetőség lett volna még rakni rá mert a spahelton volt.
Demény Zsolt, tulajdonos

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal érkeztünk a Borozóba, négyesben. Bort, üdítőket, különleges pálinkákat kóstoltunk, melyek kitűnően passzoltak az ételhez, amit választottunk: két adag kacsacombot, csülköt, valamint vargányával és sajttal töltött karajt ettünk. Friss, rendkívül ízletes volt az összes étel! Desszertként kipróbáltam a zalai aludttejes prószát, ami valami fantasztikus volt!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Kipróbáltuk,mert jókat olvastunk a helyről. Hát jól tettük, mert jót ettünk. :-) Mi a csülköt próbáltuk ki és nem bántuk meg. Ebből ne maradjon ki senki, aki arra jár! Mi egy kicsit nehezen találtuk meg a helyet, de legközelebb már nem lesz gond. :-)Az árakkal, a kiszolgálással elégedettek voltunk. Örültem, hogy szép kártyával is lehetett fizetni, ez nekünk fontos szempont.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
15 éve istenieket eszünk a kemencés ételektől a rántottsajtig. A tartár mártásról ne is beszéljünk!

adriatic TOP szállásértékelő
adriatic TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk Zalakaroson , és mindenhol az étterem szórólapjával találkoztunk , felmentünk az étterem honlapjára , ott is triádákat zengtek róla , így betértünk egy ebédre . Iszonyú drága árakkal találtuk magunkat szembe . ( Némely étterem Pesten! olcsóbb . )1800-2500 Ft főétel , köret nélkül!
Válasz az értékelésre - 2018. március 23.
Üdvözlöm!
Ott voltam az esetnél később meg is kérdeztem az asztalunknál,hogy minden rendben van-e. Egyszerüen elértette a pincér lány, hogy sertés vagy sajt. Nem gondoltunk semmi rosszra mert ilyen előfordul szó nélkül kicseréltük. A köreteket az étel ára tartalmazza! A töltött húsok sütése kicsit hosszabb idő. Ez nem tudjuk lerövidíten ha frissensültet kérnek.
Demény Zsolt, tulajdonos

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zalakaros egyik legjobb helye .Körbejártuk Zalakarost ez volt a város legjobb étterme .Kedves kiszolgállás ,jó hangulat ,remek ételek, az élözene hangulata kellemesé teszi.Az átlad ember számára is elérhetö árak.Ha legközelebb arra járunk biztosan el megyünk.köszönjük szives vendéglátást.Több ilyen hely kellene. üdv

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Zalakaroson jártunk és gondoltuk megnézzük a magasból. Csak a kilátóhoz szerettünk volna menni, de a Borozó becsalogatott! :) Isteni illatok, kedves személyzet - szóval minden nagyon csábító volt. Először csak italozni szerettünk volna, ajánlottak is párat - volt sok választék. Majd újra az ételek finom illata elcsábított! Rokonaink sültet ettek, nagyon finomnak találták.

Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás

8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalakaros
Ágnes Hotel Zalakaros
A hévízi termál tótól 600 méterre, barátságos környezetben várja pihenni, felüdülni, gyógyulni...
Téli álom árak (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

Kilátó Borozó ZalakarosX