1. helyezett Zalakaros

8749 Zalakaros, Kilátó út 44.

Kilátó Borozó Zalakaros a térképen

Kilátó Borozó Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 16 zalakarosi étterem közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 673 étterem közül

borozó, étterem, vendéglő
kemencében sült fogások ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Visa, Amex
Soproni

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

A kilátó tövében található családias hangulatú borozónk. Minimális belső térrel rendelkezünk, de ezt ellensúlyozza, a virágokkal és buja növényzettel körül vett hangulatos kerthelyiségünk, melynek kétharmada fedett. Nálunk megpihenhetnek és felfrissülhetnek a kirándulók, de a szórakozni vágyókról sem feledkeztünk meg. Minden második este élőzenével várjuk vendégeinket.
Számunkra az is nagyon fontos, hogy a legkisebbek is jól érezzék magukat, ezért játszóházzal várjuk a gyermekkel érkező családokat.
2010-ben a kemencénk megépítésével lehetőségünk lett kemencés ételeink elkészítésére. Várjuk Önöket is, hogy kóstolják meg a környék legfinomabb sült húsait és házi rétesét. Valamint a jó borok fogyasztása mellett gyönyörködhessenek a lélegzetelállító panorámában.
Várjuk Önöket szeretettel:
A Kilátó-Borozó dolgozói.

Kilátó Borozó Zalakaros képei

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Zalakaros egyik legjobb helye .Körbejártuk Zalakarost ez volt a város legjobb étterme .Kedves kiszolgállás ,jó hangulat ,remek ételek, az élözene hangulata kellemesé teszi.Az átlad ember számára is elérhetö árak.Ha legközelebb arra járunk biztosan el megyünk.köszönjük szives vendéglátást.Több ilyen hely kellene. üdv

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Zalakaroson jártunk és gondoltuk megnézzük a magasból. Csak a kilátóhoz szerettünk volna menni, de a Borozó becsalogatott! :) Isteni illatok, kedves személyzet - szóval minden nagyon csábító volt. Először csak italozni szerettünk volna, ajánlottak is párat - volt sok választék. Majd újra az ételek finom illata elcsábított! Rokonaink sültet ettek, nagyon finomnak találták.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Többször jártunk már itt, legszívesebben minden nap itt lennénk! Csodás helyen van, egy kicsit megizzaszt a feljövetel, akár gyalog, akár bicajjal jövünk. Fáradt turisták pihenőhelye,csendes, jó levegővel! A tulaj fáradhatatlan, kedves, igaz lassan elfogy a nagy rohanásban :) Az ételek mindig nagyon finomak, a kemencés husikról ódákat zenghetnénk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a környèkèn jársz èrdemes felmenni a kilátóhoz! Ha még mèg mellè èhes is vagy akkor pláne! A hely az eső ellenère is nagyon hangulatos, a pincèrek fiatalok, lazák, ugyanakkor szakmailag nagyon ott vannak! A ház specialitása a csülök! Az nagyon oda . . . ! Nem tudok rá mást mondani!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha Zalakaroson járunk, kihagyhatatlan számunkra. A hely hangulata, a környék felfedezni valói, az étterem specialitásai megannyi élmény. Kemencében sült finomságaik minőségét máshol nem találjuk. Mivel párommal nem tudtuk eldönteni, mit is ennénk igazán, így a felszolgáló ajánlatára vegyes tálon kaptuk a finom kemencés sülteket.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal ebédeltünk ebben az étteremben. A felszolgáló fiú a sült kacsacombot ajánlotta nekünk,párolt lila káposztával,héjában sült cikkes burgonyával. Mit ne mondjak nem bántuk meg. Sőt azóta is emlegetjük azt az ízletes omlós kacsacombot. Mindenkinek ajánlom,aki Zalakaroson jár mindenképp menjen fel a kilátóhoz és egyen egy isteni Kemencés ételt,befogja aranyozni a napotokat.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Nagyon ízletes kemencés ételek, kellemes aromájú termelői borok és egyedi ínyenc rétesek várják a hedonista vendégeket. Aki arra jár, mindenképpen térjen be! Éhesen nem távozhat. . . Családosoknak kifejezetten előny a játszótér, továbbá a mulatni vágyókat esténként élőzene szórakoztatja.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Abszolút igazak az értékelések. Oda figyelnek a vendégre. Mi rétest szerettünk volna, de mondtuk, hogy majd elvitelre. Egy idő múlva megjelent a fiatalember kezében egy zacskóval. Ide hoztam a rétest, mert ez az utolsó, s nehogy elfogyjon. Az ilyen hozzáállás még vonzóbbá teszi a helyet. Aki Zalakaroson jár/vagy környékén/ ne hagyja ki ezt az éttermet.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Öt éve járunk hozzájuk vissza , minden alkalommal ugyan azt a családias hangulatot és kitűnő kiszolgálást, valamint ételeket kapjuk mint az első alkalommal.
Csak ajánlani tudom mindenkinek , aki egy igazán szuper családias , kitűnő ételekkel rendelkező helyett keres Zalakaroson :) :)
Így tovább! Augusztusban ismét megyünk :) :)

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pesti vendéglátásban dolgozom, ahol a vendégközpontúság mint alapérték, sok helyen kihalt, inkább a bevétel növelése a cél csak. A kilátó borozó megőrizte a vendéglátás szépségét. Kiváló ételekkel, jó hangulattal és egyszerűen szinte hihetetlenül kedves felszolgálókkal (ebben beletartozik a tulajdonos is) kedveskedik minden nap ez a csodás kis étterem.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal
2017.12.22. - 2017.12.29.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-5 éjszaka 13.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, infraszaunával, masszázzsal, fürdőbelépővel, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Hotel Villa Natura
Garabonc
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Nordic Walking bot használattal és túratérképpel, horgászati lehetőséggel, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Misefa Kastélyszálló
Misefa
2-3 éjszaka 9.300,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.26. - 2017.12.30.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 15.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, gyógyfürdő- vagy tófürdő-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: levesebéddel bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, forró ital utalvánnyal, internet elérhetőséggel
2017.10.16. - 2018.02.28.
Hotel Sante
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.15. - 2017.12.10.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 10.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.27. - 2017.11.05.
Korona Panzió és Étterem
5 nap/4 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.31. - 2018.01.01.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 15.247 - 18.020,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, wellness használattal, fürdőköpennyel
2017.05.09. - 2018.03.31.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
7 nap/6 éjszaka 18.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, jógával, masszázzsal, úszással, szaunázással, kirándulással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.11. - 2018.05.31.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 16.950,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni desszert kínálattal, wellness részleg és fitneszterem használattal, sportfelszerelések, játszószoba, játszótér és társasjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.12.29.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Thermal Hotel Balance  Zalakaros
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő...
Hotel Aquamarin Zalakaros
A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros...
Balance hétköznapok (min. 2 éj)
Téli wellness álom (min. 2 éj)
Békés Ünnepek (min. 2 éj)

Kilátó Borozó ZalakarosX