Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás
8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, vendéglő
kemencében sült fogások ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Visa, Amex
Soproni

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Nyitvatartásunk:
Március 15.-től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004.-ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.

Csináltattunk a gyerekeknek játszóteret és családbarát a tettük a helyet, hozzánk kutyával is be lehet jönni.

2010.-ben egy Székely búbos kemencét építettünk és specializálódtunk a kemencés ételekre. A kemencés húsokat (csülök a kacsacomb oldalas-tarja) sütés előtt egy különleges egyedi páccal készítjük elő, majd házi párolt káposztával és cikkes héjas burgonyával tálaljuk. Ezek az ételek a mai napig is nagy népszerűségnek örvendenek.

Minden szombaton rétest sütünk, ami szintén saját recept alapján készül, de meg megtalálható választékunkban a zalai aludttejes prósza.
Sokan kedvelnek minket a házias ételek és a családias vendéglátásunk miatt.

A borozó kb. 100 férőhelyes, rossz időben egy 60 fős zárt, fűthető sátorban tudjuk fogadni a vendégeket.

Az üzletünktől 10 méterre található a Zalakarosi Kilátó. Programként kiváló a csiga túra tanösvény illetve az erdőben található túraútvonalak.

Étlapunkat és választékunkat úgy állítottuk össze, hogy a család minden tagja megtalálja a számára megfelelő ételt.

Étlapunkat és árainkat az étel-ital kínálat menüpont alatt találják.

Várjuk Önöket szeretettel és finom nagy adag kemencés húsainkkal.
Zsolti, Szilvi és a Kilátó borozó dolgozói.:
A Kilátó-Borozó dolgozói.

Kilátó Borozó Zalakaros képei

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
Barátságos kiszolgálás, finom bőséges adagok! Aki Zalakaroson jár feltétlen térjen be ide.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
Zalakarosi pihenésünk idején nem hagynánk ki a Kilátó Borozót! Nagyon hangulatos hely, tökéletesen beleillik a tájba, a kisváros gyöngyszeme. Szakmáját szívvel-lélekkel végző tulajdonos és családja, közvetlen, ha a munkája lehetővé teszi, hogy pár pillanatot szusszanjon, szívesen osztja meg tapasztalatait a vendégekkel( legalábbis velünk biztosan :) ) Kemencés ételei verhetetlenek :), de az utóbbi nagy kedvenc a vargányával és sajttal töltött karaj lett.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Nagyon finomak voltak az ételek! Kedves a kiszolgálás! Tiszta,kellemes hely és minden felújított.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Négynapos zalakarosi tartózkodásunk második napján fedeztük fel az éttermet. Mivel férjem húsimádó, nem is volt kérdés, hogy a következő napokon melyik étterembe menjünk. A kemencében sült csülökből többször is rendelt :-). Vegetáriánusként a prószát párolt káposztával teszteltem, az is finom volt, mint a rétesek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha erre járunk csak ide megyünk. Kifogástalan a kiszolgálás és fantasztikusak az ételek. A kemencében folyamatosan sülnek a jobbnál jobb finomságok. Ezeket nem szabad kihagyni, de babgulyásuknak sincs párja. Ha jól emlékszem 3 fix kemencés étel van: Kacsacomb, Csülök, Tarja/Oldalas. A hely hangulatos és gyönyörű a környék is.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A kiszolgálás az ételek minősége az étterem hangulatos elhelyezkedése mesébe illő !
A kemencében sült csülköt mindenkinek ajánlom !
Fenomenális íz orgia !

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Férjemmel jártunk Zalakaroson, és az oldalon olvasott vélemények alapján választottuk a Kilátó Borozót. Nagyon finom volt a kacsacomb, és a sertés pecsenye is! Nem "tipikus éttermi" hangulatú, inkább tényleg egy borozóhoz hasonlítanám, de ez ne vegye el az ide látogatók kedvét, mert a legjobb pecsenyét itt készítik :-)
Az étterem mellett azonban a kilátót hiába kerestük, elbontották.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom kemencés kacsacombot ettünk, forrón érkezett, kellemesen fűszerezve. A hozzá tartozó párolt káposzta és cikkburgonya is telitalát volt. A kiszolgálás kedves, gyors. Csak ajánlani tudom mindenkinek, érdemes meglátogatni!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Feleségemmel és ismerősünkel érkeztünk a borozoba,hármasban. Alkoholmentes sört üdítőket kértünk,ételt 1 adag kacsacombot,sült oldalas tarjával,valamint 1adag rántott húst. Sajnos a kacsacombot és káposztát hidegen hozták és erősen füstős volt. A sült oldalas és tarja nagy adag csont volt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Üdvözlöm!
Teljesen jogos az elégedetlensége. Pincérként én is a placcon dolgoztam csak az alsó részen. Nekem annyit mondott a kolléganő ,hogy kevés volt az oldalas és a tarja adagja és számolhat-e fél áron. Természetesen jóvá hagytam de ilyen esetben tényleg lehetőség lett volna még rakni rá mert a spahelton volt.
Demény Zsolt, tulajdonos

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal érkeztünk a Borozóba, négyesben. Bort, üdítőket, különleges pálinkákat kóstoltunk, melyek kitűnően passzoltak az ételhez, amit választottunk: két adag kacsacombot, csülköt, valamint vargányával és sajttal töltött karajt ettünk. Friss, rendkívül ízletes volt az összes étel! Desszertként kipróbáltam a zalai aludttejes prószát, ami valami fantasztikus volt!

Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás

8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zalakaros
Foglalj időben! (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Kilátó Borozó ZalakarosX
Asztalfoglalás