Marylla: Sokadszorra is Kilátó borozó ! - Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó Zalakaros értékelése
1. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül

Sokadszorra is Kilátó borozó !

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Zalakarosi pihenésünk idején nem hagynánk ki a Kilátó Borozót! Nagyon hangulatos hely, tökéletesen beleillik a tájba, a kisváros gyöngyszeme. Szakmáját szívvel-lélekkel végző tulajdonos és családja, közvetlen, ha a munkája lehetővé teszi, hogy pár pillanatot szusszanjon, szívesen osztja meg tapasztalatait a vendégekkel( legalábbis velünk biztosan :) ) Kemencés ételei verhetetlenek :), de az utóbbi nagy kedvenc a vargányával és sajttal töltött karaj lett. Réteseik, és az aludttejes prósza szintén unikum. Visszatérünk sokadszorra is!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Marylla felhasználót?    Igen

Kilátó Borozó Zalakaros
8749 Zalakaros
Kilátó út 44.

2019. augusztus 31.
Barátságos kiszolgálás, finom bőséges adagok! Aki Zalakaroson jár feltétlen térjen be ide.

2019. május 5.
Nagyon finomak voltak az ételek! Kedves a kiszolgálás! Tiszta,kellemes hely és minden felújított.

2019. január 17.
Négynapos zalakarosi tartózkodásunk második napján fedeztük fel az éttermet. Mivel férjem húsimádó, nem is volt kérdés, hogy a következő napokon melyik étterembe menjünk. A kemencében sült csülökből többször is rendelt :-). Vegetáriánusként a prószát párolt káposztával teszteltem, az is finom...