La Mar Étterem Zalakaros

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria ZalakarosLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros a térképen

Kiváló 2023. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. július 3.
Hi!
Vilájárta Inyenc vagyok akit nem könnyü meggyözni hogy " Boah testvér, ezt nem hagyhatod ki!! ...etc.
Gyanakvó egy alkat vagyok és igy a jó.
Egy Gastronomiai egység kiválasztása nálam valószinüleg kissé másabb és mondhatnám unorthodox de eddig bejött.
Zalakaros, Étteremsor, s a négy-öt szorosan egymás mellett müködö egységek közül valóban sikerült kiválasztanom azt akik miatt ma úgy döntöttem hogy érdemesek egy ugynevezett súlyos testi sértés vádra,- illetve feljelentésre, mindaz ellenére hogy a pofátlanul fiatal Szakács ( Enyhitö korülménynek legyen Mond a s majd az aktához csatolni ) Michelin Csillagot érdemel.
Ember, EZ a még Teenager mi a francot csinált eddig?!? Nem volt gyerekkora meg játszótársai?!?
Nem volt. Disco, Buli meg csajok? Ehelyett otthon tanulta KI azt a müvészetet ami miatt sajnos Fel Kell hogy jelentsem mert mindazt amit az asztalra feltálaltak felelötlen módon az utolsó molekuláig faltam fel.
Két egymást követö estén élvezhette ki a pervetzitását az épp 18-éves csodaszakács hogy a kreációival a sirba visz Mert nem vagyok képes megálljt parancsolni.
Bizony ,- ettem ezt azt amazt de sajna csak két nap állt a rendelkezésemre. Upps, ha van egy hetem akkor a patologián kötök ki,.
...
Kedves La Mar Kollektiva,
Mivel a szakács majdhogynem fiatalkorú, ezért ez alkalommal elnézek a feljelentéstöl.
PS.-: Nagyon szépen köszönöm a két estén át tartó kulináris élményt, s mivel egy absolut mazohista egyed vagyok garantálom hogy visszatérek- HA UGYANAZ A SZAKÁCS FÖZ!!
Amúgy , s nem utolsó sorban hálám és tiszteletem a gyors és abszolut kedves Service személyzetnek.

Internette Grüße
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Egyéb

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria további értékelései

2023.11.14gyerekekkel
Zalakaros központjában, a Gyógyfürdő téren a sétány bal szélső egysége a La'Mar, amely olasz étterem és pizzéria, ebédidőtől kezdődően vacsoraidőig tartanak nyitva. A beltér kellemes, enyhén olaszos hangulatú, a teraszuk még november elején is üzemelt. Pozitívum, hogy este 9-kor még tudtunk itt...
2022.06.19a párjával
Nagyon kedves ,gyors kiszolgálás gyönyörű helyen jó ár érték arányban színvonalas ételt fogyasztottunk csak ajánlani tudom mindenkinek aki itt jár.Örülök ,hogy már itt is voltam
2021.11.11a párjával
Kedves, kiszolgálás, rugalmas ételválaszték.( köret, főétel választás) Ár-érték-mennyiség arány tökéletes. Az ízek jók, finomak, izgalmasak. Sok+++++
Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig