La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros
8749 Zalakaros, Gyógyfürdő tér 11/9.

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros a térképen

Wellness csomagok Zalakaros városában

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon megbántuk hogy betértünk egy ebédre. Csak azért mentünk be mert a többi közelben lévö vendéglökben nem volt hely - itt volt mert csak egy vendég volt - amiböl gondolhattuk volna hogy valami probléma van, de sajnos siettünk. Voltak menük 1500 - 2000. -Ft ért. Két eltérö menüt rendeltünk de mindkettönél volt probléma.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Három éjszakát töltöttünk Zalakaroson félpanziós ellátással. Így az ebédről magunknak kellett gondoskodni. Találomra választottunk éttermet,így esett a választásunk erre az étteremre. Menüt kértünk ami húsleves és bolognai makaróni ill. gulyásleves és palacsinta volt. A felszolgáló nagyon udvarias volt,az ételek finomak/különösen a marhagulyás/Mindenkinek ajánlom az éttermet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk Zalakaroson, és nem akartunk kockáztatni, ezért az ittjártam.hu oldaláról választottunk éttermet, és sikerült is a választás :-) Nagyon finom ételeket kaptunk. Tejszínes-csirkés-cukkinis tagliatelle-t és Hagymás rostélyost ettünk. A tészta is, és a hús is tökéletes volt! Biztosan vissza fogunk térni ebbe az étterembe!

varadym TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
A buszpályaudvar szomszétságában található ez a teraszos étterem a "piac" mellet. Gyors és udvarias kiszolgálás és tényleg gyors. Izletes koktélok és ételek, de igazándíból semmi nem fogott meg ebben az étteremben. Az adagokat -méz mustásos, camaberes csirkemell- kevés volt, viszont a fokhagyma krémleves pizza kenyérel. . .
Debrecen

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
. . . . mindig zöldebb,mint tudjuk. Tény azonban hogy csak pozitiv tapasztalataim vannak eddig a zalakarosi éttermekről. Mármint ahová bejutunk. Téli üzemmód van,ezért sok hely bezár. Ma a Friskó vendéglőt néztük ki,a ház előtt derült ki,hogy zárva van. Sebaj,irány a Kisrigó ! Kopp. Felujtás miatt zárva. ! A bazársor végén találunk egy éttermet,az ittjartam.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Jó véleményeket olvastam erről a helyről, így hát utazásunk során be is tértünk ide. Az étterem nem túl nagy, de nagyon hangulatos és szép. (Nyáron kint is vannak asztalok) Rögtön kaptunk is étlapot, illetve menü ajánlást is. Rövid időt kellett csak várunk az ételekre, de az illatok nagyon biztatóak voltak! :) Életem legfinomabb marhapörköltjét ettem, tejfölös hagymás dödöllével.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Nagyon finom volt a menü az étteremben.
Nem a legolcsóbb étterem, de elégedettek voltunk.

Gyors, kedves kiszolgálásban volt részünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19.
Azzal kezdeném, hogy aki erre jár, ne hagyja ki ezt a helyet! Zalakarosi hétvégénken böngésztem az éttermi felhozatalt, ahol megláttam ezt a kicsi csodát a pavilonsoron. A véleményeket olvasva, felkészültem egy nagyszerű kulináris élményre, és azt hiszem maximálisan elégedettek voltunk.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Barátságos, kedves kiszolgálás, kitűnő választék, isteni ételek. Finom borok.Ne hagyjátok ki!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Már utazásunk előtt otthon nèzelődtem a net- en,hogy ha odaèrkezünk tudjam hova szeretnèk menni vacsorázni. Ezt az èttermet a 2. napra tettem. Aki szeretne túllèpni a rántott hús,sajt vagy èpp cigánypecsenye határán ės különleges èteleket szeretne enni az válassza ezt az èttermet.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Szabó Apartmanház
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
2020.09.26. - 2021.09.27.
Csombó Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.10.31.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinka- és borkóstolással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.09.27.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 12.490 - 28.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.30. - 2021.06.30.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, wellness használattal, gyermekprogramokkal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.26.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2021.01.14.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos programokkal, szilveszteri retro party-val, meglepetés sztárvendéggel, ünnepi gálavacsorával, internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Ágnes Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.725 - 9.725,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.20.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalakaros
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Október 23. Zalában (min. 3 éj)

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria ZalakarosX