La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros
8749 Zalakaros, Gyógyfürdő tér 11/9.

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros a térképen

Wellness csomagok Zalakaros városában

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon megbántuk hogy betértünk egy ebédre. Csak azért mentünk be mert a többi közelben lévö vendéglökben nem volt hely - itt volt mert csak egy vendég volt - amiböl gondolhattuk volna hogy valami probléma van, de sajnos siettünk. Voltak menük 1500 - 2000. -Ft ért. Két eltérö menüt rendeltünk de mindkettönél volt probléma.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Három éjszakát töltöttünk Zalakaroson félpanziós ellátással. Így az ebédről magunknak kellett gondoskodni. Találomra választottunk éttermet,így esett a választásunk erre az étteremre. Menüt kértünk ami húsleves és bolognai makaróni ill. gulyásleves és palacsinta volt. A felszolgáló nagyon udvarias volt,az ételek finomak/különösen a marhagulyás/Mindenkinek ajánlom az éttermet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk Zalakaroson, és nem akartunk kockáztatni, ezért az ittjártam.hu oldaláról választottunk éttermet, és sikerült is a választás :-) Nagyon finom ételeket kaptunk. Tejszínes-csirkés-cukkinis tagliatelle-t és Hagymás rostélyost ettünk. A tészta is, és a hús is tökéletes volt! Biztosan vissza fogunk térni ebbe az étterembe!

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
A buszpályaudvar szomszétságában található ez a teraszos étterem a "piac" mellet. Gyors és udvarias kiszolgálás és tényleg gyors. Izletes koktélok és ételek, de igazándíból semmi nem fogott meg ebben az étteremben. Az adagokat -méz mustásos, camaberes csirkemell- kevés volt, viszont a fokhagyma krémleves pizza kenyérel. . .
Debrecen

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
. . . . mindig zöldebb,mint tudjuk. Tény azonban hogy csak pozitiv tapasztalataim vannak eddig a zalakarosi éttermekről. Mármint ahová bejutunk. Téli üzemmód van,ezért sok hely bezár. Ma a Friskó vendéglőt néztük ki,a ház előtt derült ki,hogy zárva van. Sebaj,irány a Kisrigó ! Kopp. Felujtás miatt zárva. ! A bazársor végén találunk egy éttermet,az ittjartam.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Jó véleményeket olvastam erről a helyről, így hát utazásunk során be is tértünk ide. Az étterem nem túl nagy, de nagyon hangulatos és szép. (Nyáron kint is vannak asztalok) Rögtön kaptunk is étlapot, illetve menü ajánlást is. Rövid időt kellett csak várunk az ételekre, de az illatok nagyon biztatóak voltak! :) Életem legfinomabb marhapörköltjét ettem, tejfölös hagymás dödöllével.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Nagyon finom volt a menü az étteremben.
Nem a legolcsóbb étterem, de elégedettek voltunk.

Gyors, kedves kiszolgálásban volt részünk.

Kieft TOP étteremértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19.
Azzal kezdeném, hogy aki erre jár, ne hagyja ki ezt a helyet! Zalakarosi hétvégénken böngésztem az éttermi felhozatalt, ahol megláttam ezt a kicsi csodát a pavilonsoron. A véleményeket olvasva, felkészültem egy nagyszerű kulináris élményre, és azt hiszem maximálisan elégedettek voltunk.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Barátságos, kedves kiszolgálás, kitűnő választék, isteni ételek. Finom borok.Ne hagyjátok ki!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Már utazásunk előtt otthon nèzelődtem a net- en,hogy ha odaèrkezünk tudjam hova szeretnèk menni vacsorázni. Ezt az èttermet a 2. napra tettem. Aki szeretne túllèpni a rántott hús,sajt vagy èpp cigánypecsenye határán ės különleges èteleket szeretne enni az válassza ezt az èttermet.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
2020.02.15. - 2021.02.16.
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.16. - 2021.02.16.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.02.16. - 2020.04.09.
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 24.750 - 29.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.30.
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.16. - 2021.02.16.
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.10.31.
Batthyány Kúria
Zalacsány
2020.02.15. - 2021.02.16.
Hotel Solar
Nagyatád
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.01.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.960,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.12. - 2021.02.28.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, két estére vacsorával, kerékpár használattal, kedvezményes masszázzsal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.04.10.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.16. - 2020.12.31.
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.05. - 2020.05.28.

Szállodák Zalakaros környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zalakaros
Hotel Kapitány Superior Wellness Zalakaros
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Palace Hotel  Zalakaros
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria ZalakarosX