Strand Bistro Zalakaros

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Strand Bistro Zalakaros vélemények

2023. július 8.a párjával járt itt
Visszaolvastam a korábbi véleményeket. Idén is itt kötöttünk ki, itt voltak a legszimpatikusabb ételek, a változás az, hogy ketten 2 húsos főétel + köret, meg összesen 1 savanyúságért - igaz a savanyúság nagy adag, 2 főre is elég volt - kb. 10. 000 Ft-ot fizettünk. Minőség strandos, elfogadható, talán a húsadagok fogytak le kicsit korábbi értékelésemhez képest.
Kiváló 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Zalakarosi fürdőn talán ez volt a legjobb étterem, igaz az étel a többihez képest drágább , de finom és bőséges. Nekem olyan volt mint valamikor az általános iskolában. Igaz ott nem volt ennyiféle választás, de én jól éreztem magam ott. Nekem az nem tetszett,hogy az emberek ami ételt rendeltek ,nem ették meg pl: hamburger:1-2 harapás után eldobták, ahelyett hogy elvitték volna és később megették volna.
Átlagos 2018. június 20.a párjával járt itt
A zalakarosi strandon lévő önkiszolgáló éttermek közül ez volt a szimpatikusabb, bár 1900 Ft egy tányér ételért nem kevés (hús+rizs). A kiszolgálás az ételpultnál gépies, az italpultnál kedvesek voltak. És átlagosnál jobb a kávé.