Szeder Tibor: Ha Zalakaros, akkor válaszd te is az Aquatherm Hotelt! - Aquatherm Hotel Zalakaros

Aquatherm Hotel Zalakaros értékelése
12. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Ha Zalakaros, akkor válaszd te is az Aquatherm Hotelt!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Nagyon örülök, hogy ezt a szállót választottam a kikapcsolódáshoz. Csendes, kellemes környezet az igazi pihenésre. Jó kiindulópontot nyújt a város megismerésére tervezett sétákhoz. Közel van a fürdőhöz is, amit egy rövid sétával kényelmesen elérhettünk.
A szobák tiszták, kényelmesek. Az étterem is ízlésesen berendezett. A változatos reggelikkel és a finom vacsorákkal is elégedettek voltunk. ( Hála a szakácsnak!)
A dolgozók kedvesen, rugalmasan alkalmazkodtak igényeinkhez. Mindent megtettek azért, hogy jól érezzük magunkat.

Szeretnéd követni Szeder Tibor felhasználót?    Igen

Aquatherm Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 6.

2019. november 8.
Nagyon meglepődtünk, hogy egy ekkora szállodában csak 5 pár vendég volt, vagyis a reggelinél 6 pár. Sajnos az ételt úgy hozták másik szállodából. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. Az autóbusz állomástól nagyon messze van. Segítő készek voltak, amikor írtam, hogy a gombalevest nem...

2019. november 1.
A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek megfelelő mennyiségűek és finomak. Elég közel van a fürdőhöz. VAN LIFT!!! Akadálymentesített, tolószékkel is tökéletesen használható. 3 gyerekkel nehéz szállodai elhelyezést találni, tulajdonképpen ez a családi, nappalis szoba sem túl nagy, a pótágyon...

2019. szeptember 19.
Szállás ,szoba tiszta, jacuzzi koszos. Reggeli silány, kávé ihatatlan, 2napos kenyér, kalács,sületlen kolbász darabkák, vacsora ,minden csupa olajos. Ezt nem merném felszolgálni sehol, senkinek. Életemben Nem szolgáltak fel ilyen iszonyu ételt sehol. Recepcios Nem barátságos nem kedves. Ár...

Aquatherm Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony és téli szünet Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27
 - Romantikus wellness (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-20 - 2019-12-08
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-22 - 2020-06-30