Kiváló 2014. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 27.
Ajánlom a helyet másoknak is!
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a szállodában, aminek az ár/érték aránya kiváló volt (akciós csomagban foglaltunk, félpanzióval). A személyzet kedves, segítőkész, a szoba szép, az ágy kényelmes volt. A reggeli választék jó volt a svédasztalos vacsora is még pont megfelelt. Egyedüli hátrány lehet, hogy az ebédlő feletti szobákba bemegy az ételillat, bár engem nem zavart.
Sokadszorra voltunk nejemmel a hét elején. Négy nap, három éj, ez kellemes. Nem sok, nem kevés. Mindennel elégedett vagyok. Az ár is jó. A személyzet figyelmes, a tisztaság elvárásoknak megfelelő. A wellness is szuper, főleg hogy nem voltunk sokan. A felújítás sokat dobott a megjelenésen!...
Már többször voltunk itt. A tavaszt és a feleségem születésnapját egy-egy Wellness hétvégével szoktuk köszönteni. Most is tökéletes volt, sőt az időjárás is kedvezett. A szálloda úgy jó ahogy van: tiszta, rendezett, átgondolt, a személyzet érti és szívesen végzi a munkáját, szolgáltatásaik...