Kiváló 2024. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. február 26.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Pihenésre, kikapcsolódásra abszolút alkalmas környezet, tökéletes kiszolgálás. A személyzet tagjai mind barátságosak és segítőkészek voltak. Az étkezésnél mindenből volt elég választék, az ételek íze pedig isteni finom volt. Nagyon jó ötletnek tartom, hogy minden szobához tartozik egy asztal, így nincs konfliktus, ki hová üljön. A medence lehetne picit nagyobb, de igazából így is rendben volt.
Sokadszorra voltunk nejemmel a hét elején. Négy nap, három éj, ez kellemes. Nem sok, nem kevés. Mindennel elégedett vagyok. Az ár is jó. A személyzet figyelmes, a tisztaság elvárásoknak megfelelő. A wellness is szuper, főleg hogy nem voltunk sokan. A felújítás sokat dobott a megjelenésen!...
Már többször voltunk itt. A tavaszt és a feleségem születésnapját egy-egy Wellness hétvégével szoktuk köszönteni. Most is tökéletes volt, sőt az időjárás is kedvezett. A szálloda úgy jó ahogy van: tiszta, rendezett, átgondolt, a személyzet érti és szívesen végzi a munkáját, szolgáltatásaik...